Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2008, 11:04

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 sierpnia 2008)

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: dodatki do Team Fortress 2 i Rock Banda, nowe informacje o Bully i EndWar na PC, łatka Alone in the Dark w wersji na Xbox 360, nowe informacje o Guitar Hero: World Tour na Wii, Logitech tworzy najlepszą kierownicę dla Wii, Warhawk otrzyma nowy dodatek. Zapraszamy do lektury.

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: dodatki do Team Fortress 2 i Rock Banda, nowe informacje o Bully i EndWar na PC, łatka Alone in the Dark w wersji na Xbox 360, nowe informacje o Guitar Hero: World Tour na Wii, Logitech tworzy najlepszą kierownicę dla Wii, Warhawk otrzyma nowy dodatek. Zapraszamy do lektury.

Team Fortress 2

W ostatni wtorek posiadacze pecetowej wersji Team Fortress 2 otrzymali możliwość pobrania nowego dodatku. W jego skład weszły m.in. nowy tryb rozgrywki (Arena) wraz z dwoma mapami i modyfikacjami do trzech już znanych, nowy rodzaj broni dla postaci o imieniu Heavy (Natasha, zwalniająca ruchy przeciwników) oraz specjalny przedmiot o nazwie Sandwich, wskakujący do asortymentu bohatera w miejsce shotguna i potrafiący odnowić do 120 punktów życia. W chwili obecnej nie wiadomo, czy dodatek zostanie udostępniony także w wersjach dla konsol PS3 i Xbox 360.

Rock Band

Jak donosi Rock Band Community Zine, w przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi nowy dodatek do Rock Banda. Będzie nim album Moving Pictures kanadyjskiego zespołu Rush. Na liście utworów znajdą się: Tom Sawyer, Red Barchetta, YYZ, Limelight, The Camera Eye, Witch Hunt, Vital Signs.

Gry na PC

Wszystko wskazuje na to, że gracze pecetowi otrzymają w ciągu kilku najbliższych możliwość zagrania w dwie, dotąd jedynie konsolowe pozycje. Będą nimi Bully: The Scholarship Edition, który ma zostać wydany pod koniec października oraz Tom Clancy’s EndWar, którego pecetowa premiera miałaby się odbyć w przyszłym roku.

American McGee’s Grimm

American McGee’s Grimm jest grą z gatunku action-adventure wydawaną na rynku w formie epizodycznej za pośrednictwem sklepu internetowego GameTap. W ostatnich dniach udostępniony został czwarty odcinek z planowych 24. Puss in Boots można aktualnie przetestować za darmo. Wystarczy zarejestrować się w GameTap i ściągnąć program umożliwiający pobranie gry.

Beyond Protocol

Firma Dark Sky Entertainment ogłosiła, że produkcja o tytule Beyond Protocol zostanie wydana w późniejszym terminie. Premiera tego MMORTS-a utrzymanego w konwencji sci-fi została przesunięta na dzień 21 listopada. Powodem jest chęć dopracowania wszystkich najważniejszych elementów gry.

Fable II Pub Games

Lionhead Studios poinformowało, że w najbliższych dniach wyda za pośrednictwem Xbox Live łatkę usuwającą błędy z Fable II Pub Games, zestawu gier hazardowych umożliwiających zdobywanie pieniędzy, które następnie gracz będzie mógł wykorzystać w pełnej wersji Fable II. Łatka zlikwiduje możliwość pozyskiwania nieskończonej ilości złota.

Warhawk

Warhawk otrzyma kolejne rozszerzenie. Dodatek Operation Fallen Star został właśnie ujawniony przez firmę Sony. W jego skład wejdzie dziesięć nowych map oraz możliwość korzystania z jetpacków przez piechotę. Szczegóły na temat daty wydania i ceny dodatku poznamy w ciągu kilkunastu najbliższych dni.

Alone in the Dark

Eden Studios pracuje nad patchem do Alone in the Dark w wersji dla Xbox 360. Chce tym samym wprowadzić do niej zmiany, które w procesie developingu na bieżąco wprowadzane są do edycji przeznaczonej dla PlayStation 3 (premiera w październiku). Poprawie ulegnie najpewniej praca kamery oraz kilka drobniejszych niedociągnięć.

Guitar Hero: World Tour

Serwis Nintendo Wii Fan Boy donosi, że Guitar Hero: World Tour w wersji na Nintendo Wii otrzyma nie tylko wszystkie dodatki, które zostaną udostępnione dla posiadaczy pozostałych wersji gry, ale także ekskluzywne rozszerzenia, jak choćby tryb Mii Freestyle. Umożliwi on właścicielom Wii tworzenie własnej muzyki. W chwili obecnej nie wiemy jednak na jakiej zasadzie miałoby się to odbywać. Producentem Guitar Hero: World Tour w wersji na Wii jest studio Vicarious Visions.

Logitech

Firma Logitech wprowadzi w listopadzie na rynek kierownicę Speed Force Wireless przeznaczoną dla Nintendo Wii. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że będzie to pierwsze tego typu urządzenie na Wii wyposażone w system force feedback. Jego cena ustalona została na poziomie 99 dolarów.

Sacred 2: Fallen Angel

Najnowszy zwiastun Sacred 2 zdradza nam kilka faktów na temat najnowszej pozycji studia Ascaron Software. Dowiadujemy się m.in., że w grze znajdzie się tryb kooperacji dla maksymalnie czterech osób oraz około 500 questów. Gra zostanie wydana na PC, Xboxa 360 i PS3 tej jesieni.

Duke Nukem 3D

O tym, że Duke Nukem 3D wkrótce pojawi się w sieci Xbox Live Arcade, informowaliśmy Was kilka dni temu. Dziś możemy jeszcze dodać, że gra pojawi się w październiku bieżącego roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Bionic Commando

GTA IV

Tom Clancy's EndWar

Fat Princess

Crash Commando

The Last Guy

Ride to Hell

Samba de Amigo

Empire: Total War

The Lord of the Rings: Conquest

Tom Clancy's HAWX

Shaun White Snowboarding

Rapala Fishing Frenzy

Rayman Raving Rabbids: TV Party

Sabotage

Galeria filmów

... a także najnowsze filmy z gier:

Jumpgate: Evolution

Wipeout HD

Silent Hill 5

Cryostasis: Sleep of Reason

King's Bounty: Legenda

Hellboy: The Science of Evil

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Bionic Commando

Crysis: Warhead

Warhammer 40,000: Dawn of War 2

Far Cry 2

GTI Club+

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

gry