Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWii
Okładka Rayman Raving Rabbids: TV Party (Wii)
OkładkaRayman Raving Rabbids: TV Party (Wii)

Rayman Raving Rabbids: TV Party Wii

Rayman Raving Rabbids: TV Party to kolejna część zmagań Raymana z niesfornymi Kórlikami, które nie porzucając planu zawładnięcia światem tym razem usiłują zrealizować go przez jedno z najbardziej popularnych mediów – telewizję.

Akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rayman Raving Rabbids: TV Party Premiera Wii

14listopada2008

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Rayman Raving Rabbids: TV Party

The Price Is Right: Decades

You don't know Jack

TV Show King

Rayman Raving Rabbids: TV Party to kolejna odsłona zmagań tytułowego Raymana z szalonymi Kórlikami. Tym razem w planie zawładnięcia światem pojawiła się idea uczynienia tego przy pomocy telewizji. Tak więc króliczy wpływ widać zarówno w programach rozrywkowych, jak i filmach czy nawet reklamach wyświetlanych w odbiorniku poczciwego Raymana.

Autorzy zaserwowali nam ponad 65 mini gier zręcznościowych, pełnymi garściami czerpiących tematy z popularnych seriali, klasycznych filmów czy popkultury. Czeka nas więc cały tydzień z telewizyjnymi Kórlikami w rolach głównych – czy włączymy Extreme Sports, Discovery czy też Extreme Sports.

Twórcy gry poszli o krok dalej, jeśli chodzi o wykorzystanie unikalnych właściwości kontrolerów Wii. Teraz oprócz gier sprawdzających naszą umiejętność precyzyjnego operowania Wiimotem dochodzi możliwość sprawdzenia się w grach wymagających umiejętności balansowania ciałem i odpowiedniego wyczuwania równowagi – tutaj zastosowanie znajduje oczywiście Wii Balance Board.

Jeśli rozgrywka w samotności nie jest waszym ulubionym zajęciem, Rayman Raving Rabbids: TV Party znakomicie sprawdzi się podczas imprez z przyjaciółmi. Gra oferuje zarówno tryby co-op czy każdy-przeciw-każdemu, gdzie jednocześnie zmierzyć się może do 4 osób lub też tzw. Party-mode, gdzie z Kórlikami walczyć może do 8 graczy. Ciekawostką rozgrywek wieloosobowych jest możliwość sabotowania poczynań naszych oponentów przez przykładowo „zaatakowanie” ich reklamami rozpraszającymi uwagę.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 52 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.9 / 10 na podstawie 9 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Rayman Raving Rabbids: TV Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Rayman Raving Rabbids: TV Party Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • Nintendo Wi-Fi Connection
  • Wii Balance Board