Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiNDS
Okładka Carnival Games (2007) (Wii)
OkładkaCarnival Games (2007) (Wii)

Carnival Games (2007)

W Carnival Games wybieramy się do wirtualnego wesołego miasteczka, w którym czeka na nas kilkadziesiąt różnych atrakcji i minigier.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Carnival Games (2007) Premiera

27sie2007

Wii

8lip2008

NDS

Carnival Games to symulator spędzania wolnego czasu w wesołym miasteczku. Produkt ten przygotowano w głównej mierze z myślą o „casual players”, czego potwierdzeniem jest między innymi niski poziom skomplikowania rozgrywki. Carnival Games początkowo ukazało się jedynie na Wii, a po pewnym czasie zdecydowano się na przygotowanie konwersji na konsolę Nintendo DS. Różnice pomiędzy tymi dwoma edycjami dotyczą w głównej mierze kwestii sterowania.

Właściwa zabawa opiera się niemal w całości na przystępowaniu do prostych zręcznościowych minigier, których w grze jest kilkadziesiąt, między innymi Alley Ball, Frog Leap oraz Dunk Tank. Dostępne minigry dotyczą między innymi przystępowania do uproszczonej odmiany kręgli, uderzania młotkiem w charakterystyczny podest czy też strzelania do pojawiających się na ekranie kaczuszek.

Producent zachował znany z pierwowzoru system nagród. Za swoje osiągnięcia otrzymuje się przede wszystkim bilety, które można przeznaczyć chociażby na zakup nowych elementów ubioru. Ponadto uzyskuje się dostęp do zabawnie wykonanych postaci, nad którymi można następnie przejąć kontrolę.

Dostępny jest też multiplayer, który oferuje atrakcje dla maksymalnie czterech graczy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Carnival Games (2007) cena w dniu premiery: 129,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Carnival Games (2007)

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS