Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2008, 12:50

autor: Elrond

Sukces serii SingStar

Jak myślicie – jakie piosenki cieszą się największym wzięciem? Z informacji przedstawionych przez Sony wynika, iż są to utwory przeznaczone do odśpiewania w grze SingStar.

Jak myślicie – jakie piosenki cieszą się największym wzięciem? Z informacji przedstawionych przez Sony wynika, iż są to utwory przeznaczone do odśpiewania w grze SingStar.

Przedstawiciele europejskiego oddziału Sony poinformowali, iż seria SingStar rozeszła się na Starym Kontynencie w ilości 13 milionów egzemplarzy, natomiast sklep SingStore, dzięki któremu można powiększać swoją kolekcję piosenek, „wydał” 2 miliony utworów (od końca kwietnia sprzedano ich milion). Średnio jedna piosenka ze sklepu sprzedawana jest co 10 sekund, co jak sami przyznacie, nie jest chyba kiepskim wynikiem – sporo gwiazd oddałoby wiele, aby pochwalić się taką sprzedażą.

Oczywiście nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka, o czym Sony wie doskonale przygotowując się do wydania kolejnych gier z popularnej serii. I tak, za czas jakiś w Europie pojawić się ma SingStar Vol. 3 Party Edition, w którym znajdziemy piosenki m.in. Michaela Jacksona, Barry'ego Manilow, Coldplay czy Timbalanda. Dla najmłodszych zaś (a zapewne i starsi dobrze się pobawią) przygotowywana jest SingStar Singalong With Disney, oferująca piosenki z filmów Disneya – m.in. z Małej Syrenki, Księgi Dżungli, Króla Lwa czy Alladyna. Aby jeszcze bardziej usatysfakcjonować fanów SingStar, we wrześniu zadebiutuje system Song Pack, w ramach którego użytkownikom gry oferowane będą specjalne pakiety składające się z 5 utworów. Na początek zapowiedziano dwa pakiety z piosenkami Queen.