Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2008, 11:35

autor: Ramsik

Kolejne screeny z dodatku do Gothic 3

W sieci pojawiło się kilkanaście nowych screenów, przedstawiających w akcji Gothic 3: Forsaken Gods. Pochodzą on z targów w Lipsku i pokazują grywalną wersję gry, bez żadnych upiększeń i retuszów. Widzimy też cały interfejs.

W sieci pojawiło się kilkanaście nowych screenów, przedstawiających w akcji Gothic 3: Forsaken Gods. Pochodzą one z targów w Lipsku i pokazują grywalną wersję gry, bez żadnych upiększeń i retuszów. Widzimy też cały interfejs.

Pierwszy oficjalny dodatek do trzeciej części bardzo popularnej w naszym kraju serii gier cRPG jest opracowywany przez studio Trine Game.

Rozszerzenie to miła niespodzianka dla fanów sagi. Ma ono za zadanie wypełnić im czas pozostały do premiery czwartej odsłony, zatytułowanej Arcania: A Gothic Tale. Po raz kolejny przyjdzie nam pokierować poczynaniami Bezimiennego. Gra pozwoli spojrzeć z nieco innej perspektywy na wydarzenia znane z Gothic 3 i umożliwi odnalezienie odpowiedzi na szereg pytań, które zrodziła fabuła podstawki. Dlatego też podczas przygody napotkamy wiele znanych nam postaci – zarówno przyjaznych, jak i tych, których z chęcią pozbawilibyśmy głowy przy pierwszej lepszej okazji. Gothic 3: Forsaken Gods to także ukłon w stronę społeczności, jaka utworzyła się wokół serii. Przedstawiciele JoWood i Piranha Bytes przekonują, że pilnie śledzili fora na temat gry i w nadciągającym rozszerzeniu postarają się poprawić jak najwięcej błędów, na które najczęściej narzekali fani.

Premiera Gothic 3: Forsaken Gods jest planowana na listopad bieżącego roku. Polskim wydawcą produkcji jest firma CD Projekt, która na razie nie podała żadnych szczegółów na temat polskiej edycji gry. Poniżej kilka wybranych screenów.

Kolejne screeny z dodatku do Gothic 3 - ilustracja #1
Kolejne screeny z dodatku do Gothic 3 - ilustracja #2
Kolejne screeny z dodatku do Gothic 3 - ilustracja #3
Kolejne screeny z dodatku do Gothic 3 - ilustracja #4
Kolejne screeny z dodatku do Gothic 3 - ilustracja #5