Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 sierpnia 2008, 09:49

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Sims 2: Osiedlowe życie

Celem poradnika do gry „The Sims 2: Osiedlowe życie” jest zaznajomienie użytkownika z nowymi atrakcjami oferowanymi przez omawiane rozszerzenie. Mowa o tytułowych osiedlach mieszkaniowych, choć w grze zawarto też wiele innych, nieznanych dotąd opcji.

„Witaj w oficjalnym poradniku do ósmego już dodatku do gry „The Sims 2”, zatytułowanego „Apartment Life” („Osiedlowe życie”). Tekst podzielony jest na pięć zasadniczych rozdziałów. Celem poradnika jest zaznajomienie użytkownika z nowymi atrakcjami oferowanymi przez omawiane rozszerzenie. Mowa przede wszystkim o tytułowych osiedlach mieszkaniowych, choć w grze zawarto też wiele innych, nieznanych dotąd opcji.

Pierwszy rozdział w głównej mierze skupia się na przedstawieniu nowej okolicy, w której toczy się akcja dodatku. Pokazuję w nim różne możliwości dostępne przy wyborze lokalu, zestawiłem też najciekawsze parcele publiczne. Drugi rozdział pełni najistotniejszą rolę, prezentuje bowiem wszystkie nowe elementów gry, wynikające z wynajęcia mieszkania. Poruszyłem w nim między innymi kwestię sąsiadów, czynszu oraz współlokatorów. Trzeci rozdział poradnika koncentruje się na przedstawieniu zmian i nowych opcji powiązanych z samymi Simami. Czwarty przedstawia najciekawsze przedmioty pojawiające się w opisywanym rozszerzeniu. Są to nie tylko rzeczy możliwe do nabycia, ale także obiekty publiczne, z którymi wchodzi się w interakcje. Ostatni piąty rozdział w całości poświęcony jest tematyce magii. Przedstawiam sposoby nabycia tego typu zdolności oraz dalszego ich rozwijania. Życzę udanej zabawy!” - „Stranger”

The Sims 2: Osiedlowe życie - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Sims 2: Osiedlowe życie w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.