Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2008, 08:16

autor: vampire

Ponad 110 tysięcy graczy kupiło Bionic Commando Rearmed

Niespełna dwa tygodnie temu posiadacze pecetów oraz konsol Xbox 360 i PS3 otrzymali możliwość pobrania remake'u klasycznej platformówki - Bionic Commando Rearmed. Od tamtej chwili grę zakupiło już ponad 110 tysięcy osób, co w przypadku tytułów rozpowszechnianych jedynie za pośrednictwem sieci jest niezłym wynikiem.

Niespełna dwa tygodnie temu posiadacze pecetów oraz konsol Xbox 360 i PS3 otrzymali możliwość pobrania remake'u klasycznej platformówki - Bionic Commando Rearmed. Od tamtej chwili grę zakupiło już ponad 110 tysięcy osób, co w przypadku tytułów rozpowszechnianych jedynie za pośrednictwem sieci jest niezłym wynikiem. Taką przynajmniej informację podał Ben Judd, producent serii, na jej japońskim blogu.

Ponad 110 tysięcy graczy kupiło Bionic Commando Rearmed - ilustracja #1

Konsolowa cena programu wynosi 10 USD (około 20 zł), natomiast w przypadku PC jest już nieco wyższa - 15 USD (około 30 zł). O tym dlaczego komputerowi gracze muszą zapłacić więcej pisaliśmy już wcześniej. W Polsce zlokalizowana (w sposób kinowy) wersja Bionic Commando Rearmed zostanie wydana 28 sierpnia w formie pudełkowej przez CD Projekt, w cenie 39.90 zł. Przypomnijmy jeszcze, że ta sama firma zajmie się dystrybucją kolejnej części cyklu, zatytułowanej po prostu Bionic Commando, na terenie naszego kraju.