Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2010, 10:18

Nadchodzą Marvel vs Capcom 3 oraz Bionic Commando Rearmed 2

Na zorganizowanej na Hawajach konferencji Captivate firma Capcom poinformowała, że trwają prace nad Marvel Vs. Capcom 3 and Bionic Commando Rearmed 2.

Na zorganizowanej na Hawajach konferencji Captivate firma Capcom poinformowała, że trwają prace nad Marvel Vs. Capcom 3 and Bionic Commando Rearmed 2.

Nadchodzą Marvel vs Capcom 3 oraz Bionic Commando Rearmed 2  - ilustracja #1

Marvel Vs. Capcom 2

Pierwsza z tych gier, czyli Marvel Vs. Capcom 3 przypominać będzie Street Fightera IV. Dostaniemy więc grę rozgrywaną jak tradycyjne dwuwymiarowe bijatyki, ale z w pełni trójwymiarową grafiką. Jak dotąd potwierdzono, że wśród grywalnych postaci pojawią się Wolverine, Spider-Man, Hulk, Magneto oraz Storm. Oczywiście, jest to jedynie przedsmak pełnej obsady. Capcom obiecuje, że fani zostaną zaskoczeni tym, jak wielu różnych herosów znajdzie się w grze. Marvel Vs. Capcom 3 ukaże się w wydaniu pudełkowym (nie mamy tu więc do czynienia z mini tytułem przeznaczonym dla dystrybucji cyfrowej) pod koniec tego roku, lub na początku następnego. Jak dotąd planowane są jedynie wersje na Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Na najbliższych targach E3 i w prasie zostanie udostępniona grywalna wersja do wypróbowania.

Nadchodzą Marvel vs Capcom 3 oraz Bionic Commando Rearmed 2  - ilustracja #2

Bionic Commando Rearmed

Jeśli chodzi o Bionic Commando Rearmed 2 to nie wiemy nic poza tym, że będzie. Konkretnych informacji oraz materiałów video i screenów spodziewamy się w nadchodzącym tygodniu. Możemy jednak odrobinę pospekulować o tym, kto będzie odpowiedzialny za produkcję tego tytułu. Pierwszą część stworzyło studio GRIN, które w sierpniu zeszłego roku zostało ostatecznie zamknięte. Co jednak ciekawe, kilka dni temu oficjalnie ujawniono istnienie Might and Delight – nowego szwedzkiego dewelopera stworzonego przez zespół odpowiedzialny za Bionic Commando Rearmed. Oczywiście, nie znaczy to, że właśnie to studio zajmie się produkcją drugiej części, ale zgranie w czasie tej informacji z konferencją Capcomu daje sporo do myślenia.

Nadchodzą Marvel vs Capcom 3 oraz Bionic Commando Rearmed 2  - ilustracja #3