Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 kwietnia 2010

Activision kontratakuje i skarży byłych szefów studia Infinity Ward

Olek, 10 kwietnia 2010, 18:16

Zamieszania wokół kierownictwa studia deweloperskiego odpowiedzialnego za serię Call of Duty ciąg dalszy. W odpowiedzi na pozew, jaki byli szefowie Infinity Ward skierowali przeciw Activision, firma rozpoczęła sądową kontrofensywę. Prawnicy koncernu zarzucili Jasonowi Westowi i Vince'owi Zampelli m.in. niesubordynację, sabotowanie prac oraz szkalowanie dobrego imienia firmy.

Jeszcze bardziej krwista kontynuacja Saw: The Video Game
Jeszcze bardziej krwista kontynuacja Saw: The Video Game

Olek, 10 kwietnia 2010, 16:24

Wydany w ubiegłym roku survival-horror na podstawie filmowej serii „Piła” doczeka się kontynuacji. Firma Konami zapowiedziała premierę Saw 2: The Video Game na jesień tego roku. Gra ukaże się na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Więcej o Crysis 2 - wersja PC ofiarą ułomności konsol
Więcej o Crysis 2 - wersja PC ofiarą ułomności konsol

Adrian Werner, 10 kwietnia 2010, 15:36

Crysis był bez wątpienia jednym z kamieni milowych w rozwoju graficznym gier. Nie dziwi zatem, że oczekiwania względem kontynuacji są spore i część graczy obawia się, że tworzenie tego tytułu równolegle na konsole negatywnie odbije się na jakości. W rozmowie z serwisem NowGamer Cevat Yerli (jeden z szefów Cryteka) rzucił stwierdzenie, które na pewno rozpęta piekiełko na niejednym forum pecetowym.

Wysyp informacji o Bulletstorm - nowej produkcji twórców Painkillera
Wysyp informacji o Bulletstorm - nowej produkcji twórców Painkillera

Adrian Werner, 10 kwietnia 2010, 15:29

W grudniu pisaliśmy, że rodzimy deweloper People Can Fly złożył wniosek o zarejestrowanie nazwy Bulletstorm. Najnowszy numer magazynu Game Informer przyniósł wreszcie sporą dawkę konkretów na temat tej produkcji.

Kondolencje dla wszystkich rodzin ofiar dzisiejszej katastrofy w Smoleńsku

Redakcja GRYOnline.pl, 10 kwietnia 2010, 12:30

Łączymy się w bólu z rodzinami zmarłych oraz z wszystkimi Polakami dotkniętymi tym niewyobrażalnym, dramatycznym zdarzeniem.

Czesi pracują nad nową grą z serii Silent Hill

Olek, 10 kwietnia 2010, 11:30

Zorganizowana w San Francisco konferencja prasowa firmy Konami zakończyła się niespodzianką. Tuż przed finałem spotkania dziennikarzom pokazano krótki filmik, zapowiadający kolejną grę z serii Silent Hill. Prace nad nią powierzono czeskiemu studiu deweloperskiemu Vatra Games.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 10-11 kwietnia (Kane & Lynch, Stonekeep)
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 10-11 kwietnia (Kane & Lynch, Stonekeep)

Vercetti, 10 kwietnia 2010, 09:10

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Get Games, Direct2Drive i GamersGate. W tym tygodniu wśród najciekawszych propozycji pojawiły się: Stonekeep oraz Kane & Lynch.

Voss - kolejna planeta, którą zwiedzimy w Star Wars: The Old Republic
Voss - kolejna planeta, którą zwiedzimy w Star Wars: The Old Republic

Adrian Werner, 10 kwietnia 2010, 07:19

Bioware kontynuuje swój cykl przewodników turystycznych przybliżających nam planety, po których przyjdzie hasać graczom w Star Wars: The Old Republic.