Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 kwietnia 2010

Beta Blur wkrótce dla wszystkich posiadaczy Xboksa 360
Beta Blur wkrótce dla wszystkich posiadaczy Xboksa 360

Hed, 3 kwietnia 2010, 12:06

Deweloper Bizarre Creations planuje udostępnić xboksową betę wyścigów Blur wszystkim chętnym. Twórcy tłumaczą taką zmianę ogromnym zainteresowaniem produkcją – podobno kody dające dostęp do obecnie zamkniętych testów zostały rozdane znacznie szybciej niż zakładano. W pełni otwarta beta na Xboksie 360 ruszy już w przyszłym tygodniu (6 kwietnia).

Medal of Honor nie będzie kopią Battlefield: Bad Company 2
Medal of Honor nie będzie kopią Battlefield: Bad Company 2

Jiker, 3 kwietnia 2010, 11:43

Pojawiające się coraz częściej sugestie, jakoby tryb rozgrywki wieloosobowej w Medal of Honor miał być jedynie kopią multiplayera z Battlefield: Bad Company 2, zmusiły przedstawicieli studia EA DICE do zabrania głosu w sprawie. Oznajmili oni na łamach serwisu IGN, że opracowywana przez nich opcja zabawy będzie posiadać wiele unikalnych cech.

Demo Serious Sam HD na Steamie
Demo Serious Sam HD na Steamie

Hed, 3 kwietnia 2010, 11:14

Studio Croteam wypuściło wersję demonstracyjną gry Serious Sam HD: The First Encounter, którą można ściągać ze Steama. Produkcja została wydana pod koniec ubiegłego roku i jest przeróbką starszego tytułu. W obszernym demie możemy ponownie zmierzyć sie z hordami absurdalnych wrogów i skorzystać ze zwariowanego arsenału – w pojedynkę lub ze znajomymi.

Pierwsze screeny z Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na PC
Pierwsze screeny z Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na PC

Jiker, 3 kwietnia 2010, 11:04

Premiera pecetowej wersji Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City zbliża się wielkimi krokami. Zestaw dwóch rozszerzeń do Grand Theft Auto IV zadebiutuje w Europie 16 kwietnia (wraz z edycją na PlayStation 3). Nie dziwi więc, że firma Rockstar Games doszła do wniosku, że nastał najwyższy czas na publikację pierwszych zrzutów ekranowych prezentujących oprawę graficzną wersji na PC.

Red Faction trafi na duży ekran
Red Faction trafi na duży ekran

Hed, 3 kwietnia 2010, 10:45

Danny Bilson z firmy THQ przekazał, że Red Faction i jeszcze jedna marka firmy zostaną zaadaptowane do postaci filmowej. Pomysł jest przykładem nowej polityki wydawcy, który postanowił dołączyć do grona koncernów wspierających swoje produkcje w różnych mediach. Obraz kinowy stworzony na podstawie Red Faction będzie towarzyszył następnej odsłonie serii.

Free Realms - 10 milionów kont i szczegóły obchodów urodzinowych

Jiker, 3 kwietnia 2010, 10:39

Firma Sony Online Entertainment poinformowała, że pecetowe Free Realms przekroczyło kolejną istotną granicę. W ramach gry zarejestrowanych zostało ponad 10 milionów kont. Tak rewelacyjny wynik osiągnięty został tuż przed pierwszymi urodzinami jednej z najbardziej popularnych produkcji MMO ostatnich lat.

Wesołych Świąt Wielkanocnych! (03/04/10)
Wesołych Świąt Wielkanocnych! (03/04/10)

Redakcja GRYOnline.pl, 3 kwietnia 2010, 09:00

Życzymy Wam miłych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w pogodnej atmosferze wśród rodziny i przyjaciół.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 3-4 kwietnia (Gothic 3, King's Bounty)
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 3-4 kwietnia (Gothic 3, King's Bounty)

Vercetti, 3 kwietnia 2010, 08:30

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. W tym tygodniu do naszej listy dołączyły również tytuły ze sklepu Get Games, zaś wśród najciekawszych propozycji pojawiły się: Gothic 3 oraz King’s Bounty.