Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2010, 11:04

autor: Jiker

Pierwsze screeny z Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na PC

Premiera pecetowej wersji Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City zbliża się wielkimi krokami. Zestaw dwóch rozszerzeń do Grand Theft Auto IV zadebiutuje w Europie 16 kwietnia (wraz z edycją na PlayStation 3). Nie dziwi więc, że firma Rockstar Games doszła do wniosku, że nastał najwyższy czas na publikację pierwszych zrzutów ekranowych prezentujących oprawę graficzną wersji na PC.

Premiera pecetowej wersji Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City zbliża się wielkimi krokami. Od kilkunastu dni wiemy, że zestaw dwóch rozszerzeń do Grand Theft Auto IV zadebiutuje w Europie 16 kwietnia (wraz z edycją na PlayStation 3). Nie dziwi więc, że firma Rockstar Games doszła do wniosku, że nastał najwyższy czas na publikację pierwszych zrzutów ekranowych prezentujących oprawę graficzną wersji na PC.

Pierwsze screeny z Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na PC - ilustracja #1
Pierwsze screeny z Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na PC - ilustracja #2

The Lost and Damned

Screeny pochodzą zarówno z dodatku The Lost and Damned, jak i The Ballad of Gay Tony. Przedstawione na nich ujęcia nie odbiegają szczególnie od tego, co mogliśmy zaobserwować na ekranach telewizorów w czasie gry w odsłonę na Xboksa 360. Jesteśmy pewni, że podobnie będzie również w przypadku samej rozgrywki, która dostarczy użytkownikom pecetów wiele godzin zabawy na wysokim poziomie.

Pierwsze screeny z Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na PC - ilustracja #3
Pierwsze screeny z Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City na PC - ilustracja #4

The Ballad of Gay Tony

Rozszerzenia The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony zostały dotąd udostępnione wyłącznie w wersji na Xboksa 360. W dystrybucji cyfrowej opublikowano je odpowiednio w lutym oraz październiku 2009 roku. Także w październiku odbyła się premiera pudełkowej edycji Episodes from Liberty City. W przypadku PC i PlayStation 3 kompilacja trafi do sprzedaży zarówno za sprawą zwykłych sklepów, jak i serwisów dystrybucji cyfrowej. Więcej informacji na temat zawartości obu dodatków dostarczy Wam nasza Encyklopedia.