Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 kwietnia 2010

Afera z Red Dead Redemption w tle - naciski, zwolnienia i zaprzeczenia
Afera z Red Dead Redemption w tle - naciski, zwolnienia i zaprzeczenia

Jiker, 7 kwietnia 2010, 19:10

Naciski wydawców gier na dziennikarzy mediów branżowych, sugerowane oceny, opłacane recenzje. Każdy słyszał o takich praktykach, lecz niewielu jest w stanie je oficjalnie potwierdzić. Wszystko wskazuje na to, że jednym z takich właśnie rodzynków jest Toby McCasker – były już redaktor australijskiego Zoo Weekly, rzekomo usunięty z czasopisma za ujawnienie informacji o naciskach.

Multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare 2 przez weekend za darmo
Multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare 2 przez weekend za darmo

Keii, 7 kwietnia 2010, 18:50

Niestety, nikt nie rozdaje darmowych egzemplarzy tej gry, ale już w czwartek (czyli jutro – 8 kwietnia) nadarzy się doskonała okazja do spróbowania trybu multiplayer będącego główną siłą napędową Call of Duty: Modern Warfare 2.

Prace nad Alan Wake oficjalnie ukończone!
Prace nad Alan Wake oficjalnie ukończone!

Jiker, 7 kwietnia 2010, 17:10

Jeszcze przed czterema godzinami zastanawialiśmy się, czy ustalenie nowego, wcześniejszego terminu europejskiej premiery przygodowej gry akcji Alan Wake nie oznacza przypadkiem ukończenia procesu produkcji najnowszego dzieła Remedy Entertainment. W chwili obecnej jesteśmy już tego więcej niż pewni.

Alan Wake – oficjalnie wcześniej
Alan Wake – oficjalnie wcześniej

Olek, 7 kwietnia 2010, 13:19

Europejscy, w tym polscy gracze o tydzień wcześniej będą mieli możliwość wcielenia się w postać pisarza dreszczowców, poszukującego zaginionej żony. Wydawca gry Alan Wake koncern Microsoft oficjalnie poinformował o przesunięciu terminu premiery na Starym Kontynencie z 21 na 14 maja. Póki co bez zmian pozostają daty debiutu najnowszego dzieła studia Remedy w Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Najczęściej wyszukiwane gry na GOL-u w marcu 2010

Redakcja GRYOnline.pl, 7 kwietnia 2010, 13:15

Battlefield: Bad Company 2, God of War III i Assassin’s Creed II na PC – między innymi takie hity zadebiutowały na rynku w ubiegłym miesiącu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą tytułów najczęściej wyszukiwanych na serwisie gry-online.pl w marcu 2010.

Wieści ze świata (PES 2010, Need For Speed, Duke Nukem: Manhattan Project) 7/04/10
Wieści ze świata (PES 2010, Need For Speed, Duke Nukem: Manhattan Project) 7/04/10

Jiker, 7 kwietnia 2010, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o darmowym DLC do PES 2010, łatce i edytorze do C&C4, marketingu Electronic Arts, dacie premiery Quantum Theory, ścieżkach dźwiękowych do Final Fantasy XIII i nowego Prince of Persia, a także o kontynuacji City of Heroes. Zapraszamy do lektury.

Nowy Assassin's Creed już w 2010 roku?
Nowy Assassin's Creed już w 2010 roku?

Rock Alone, 7 kwietnia 2010, 10:37

Druga odsłona Assassin's Creed, to wciąż młody produkt szczególnie dla użytkowników wersji PC, do których gra trafiła przed zaledwie miesiącem. Nie było tajemnicą, że studio Ubisoft Montreal pracuje nad kolejną częścią cyklu, a jej premiery spodziewano się na początku 2011 roku. Okazuje się jednak, że istnieje możliwość ukończenia produkcji jeszcze w roku 2010.

Trials HD zwycięzcą Xbox Live Arcade Awards
Trials HD zwycięzcą Xbox Live Arcade Awards

Jiker, 7 kwietnia 2010, 10:30

Koncern Microsoft opublikował w Sieci listę zwycięzców trzeciej edycji Xbox Live Arcade Awards. W konkursie, w którym swoje głosy na najlepsze produkcje z serwisu Xbox Live Arcade oddało ponad milion członków społeczności XBL, bezkonkurencyjnym tytułem okazało się zręcznościowe Trials HD. Dzieło wyprodukowane przez studio RedLynx zgarnęło nagrodę w najważniejszej z dziewięciu kategorii.

Najciekawsze modyfikacje (07/04/10)
Najciekawsze modyfikacje (07/04/10)

Adrian Werner, 7 kwietnia 2010, 10:17

„Najciekawsze modyfikacje” to publikowany co dwa tygodnie wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Cartoon Games - odc. 21 - W stogu siana
Cartoon Games - odc. 21 - W stogu siana

Otis, 7 kwietnia 2010, 10:05

Nowy zwiastun Crysis 2

omadaha, 7 kwietnia 2010, 09:40

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun gry akcji Crysis 2, który na żywo mogli oglądać widzowie zgromadzeni na placu Times Square w Nowym Jorku.

Twórca Monkey Island opuszcza Hothead Games
Twórca Monkey Island opuszcza Hothead Games

Adrian Werner, 7 kwietnia 2010, 09:22

Ron Gilbert – twórca gier takich jak Maniac Mansion czy seria Monkey Island ogłosił na swoim blogu, że nie jest już częściom zespołu Hothead Games. Gilbert był tam zatrudniony jako główny projektant nadchodzącego DeathSpank.

Ekranizacja Gears of War tańsza i mniej epicka
Ekranizacja Gears of War tańsza i mniej epicka

Jiker, 7 kwietnia 2010, 09:05

Na łamach internetowego serwisu gazety Los Angeles Times zamieszczono nowe informacje na temat filmu bazującego na popularnym cyklu strzelanin Gears of War od firmy Epic Games. Wynika z nich, że zarówno budżet, jak i scenariusz ekranizacji poddane zostały dosyć poważnym modyfikacjom.

EMPiK - Top Lista - tydzień 13 (07/04/10)

Przemysław Zamęcki, 7 kwietnia 2010, 08:59

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 29 marca 2010 a 2 kwietnia i zostały zebrane w 150 salonach sieci.

Nadchodzi pierwszy dodatek do Hearts of Iron 3
Nadchodzi pierwszy dodatek do Hearts of Iron 3

Adrian Werner, 7 kwietnia 2010, 08:45

Firma Paradox Interactive ogłosiła, że trwają prace nad Semper Fi -pierwszym rozszerzeniem do gry strategicznej Hearts of Iron 3.

Activision rozpoczyna tajemniczą kampanię
Activision rozpoczyna tajemniczą kampanię

Hed, 7 kwietnia 2010, 08:17

Firma Activision pozazdrościła Valve świetnie zrealizowanej zapowiedzi Portala 2 i postawiła na równie tajemniczą zabawę w stylu ARG (alternate reality game). Redaktorzy zagranicznych serwisów donoszą, że otrzymali nieopisane przesyłki, w których znalazł się pendrive z plikiem i zakodowaną informacją. Najwyraźniej chodzi o zapowiedź nowego Call of Duty.

Rusza Tiger Woods PGA Tour Online
Rusza Tiger Woods PGA Tour Online

Rock Alone, 7 kwietnia 2010, 07:59

Gra Tiger Woods PGA Tour Online jest już dostępna w pełnej, płatnej wersji. Premiera była przesuwana kilkukrotnie, by wreszcie wczoraj wieczorem, wraz z końcem bardzo popularnej otwartej bety, trafić wreszcie do graczy.