Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 kwietnia 2010

Poradnik: Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Redakcja GRYOnline.pl, 2 kwietnia 2010, 14:14

"Poradnik do gry Dragon Age: Początek – Przebudzenie przedstawia wszystkie zadania główne oraz 67 questów pobocznych. Znajduje się tu opis ich przejścia, różne sposoby rozwiązania, a także zbiór dokładnych map ułatwiający odnalezienie ważnych postaci, miejsc oraz przedmiotów."

Enclave na Wii już oficjalnie
Enclave na Wii już oficjalnie

Adrian Werner, 2 kwietnia 2010, 13:49

W sierpniu zeszłego roku pisaliśmy o planach przeniesienia na konsolę Wii Enclave - niemłodej już gry akcji osadzonej w świecie fantasy. Powodzenie przedsięwzięcia uzależnione miało być od pozyskania wydawcy zainteresowanego sfinansowaniem projektu. Teraz wiemy już, że takowy się znalazł.

Przegląd gier MMO (02/04/2010)
Przegląd gier MMO (02/04/2010)

Rock Alone, 2 kwietnia 2010, 13:30

Po raz kolejny witam i zapraszam do Przeglądu MMO. Jak pisałem w poprzednim wydaniu, będzie dzisiaj trochę o piersiach, stanowiących tradycyjną internetową metodę wzbudzania ciekawości. I to od nich pozwolę sobie zacząć.

Wieści ze świata (Heavy Rain, Splinter Cell: Conviction, Killzone 2) 2/04/10

Jiker, 2 kwietnia 2010, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o przyczynach opóźnienia pecetowej wersji Splinter Cell: Conviction, premierze pierwszego dodatku do Heavy Rain, Final Fantasy IX zmierzającym do oferty PSN, a także o Killzone 2 i wsparciu dla technologii 3D. Zapraszamy do lektury.

Najciekawsze okazje na weekend 3 - 4 kwietnia

fsm, 2 kwietnia 2010, 12:59

W ramach świątecznych życzeń przed Wami kolejne zestawienie najciekawszych ofert dla graczy w tym tygodniu. Może ktoś z Was dostanie jakiś miły pakunek od zająca? Zapraszam do zapoznania się z wyszukanymi okazjami.

Wyprzedaże Microsoftu i Sony w Xbox Live Arcade oraz PlayStation Store

Hed, 2 kwietnia 2010, 12:15

Firmy Microsoft i Sony rozpoczęły wyprzedaże gier w swoich systemach dystrybucji cyfrowej (Xbox Live, PlayStation Store), co oznacza, że wiele ciekawych produkcji można nabyć za grosze. Użytkownicy Xboksa 360 dostali 10 gier z Xbox Live Arcade za niemal połowę cen, a posiadacze PlayStation 3 i PSP otrzymali zniżki na pokaźny katalog starych i nowych tytułów.

Mega Patch PL 2010 do FIFY 10 już w sieci

Hed, 2 kwietnia 2010, 12:05

Wszyscy fani gry FIFA 10 doczekali się wydania fanowskiego Mega Patcha PL 2010, czyli aktualizacji, która wprowadza mnóstwo nowości związanych z polską piłką nożną. W MMPL 2010 znajdziecie więc między innymi uaktualnioną Polską Ekstraklasę, bieżące składy drużyn, prawdziwy system rozgrywek i trofea, wzbogacone komentarze i mnóstwo innych elementów.

Sprzedaż God of War III przekroczyła milion egzemplarzy
Sprzedaż God of War III przekroczyła milion egzemplarzy

Jiker, 2 kwietnia 2010, 11:49

Peter Dille, wicedyrektor amerykańskiego oddziału firmy Sony Computer Entertainment, oznajmił w czasie konferencji MI6 zorganizowanej w San Francisco, że gra akcji God of War III w ciągu zaledwie kilku dni została zakupiona w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy.

Nowe grafiki koncepcyjne z Portal 2
Nowe grafiki koncepcyjne z Portal 2

Rock Alone, 2 kwietnia 2010, 11:13

Serwis gameinformer opublikował szereg nowych grafik koncepcyjnych z Portal 2. Pierwsza część należała do tych nielicznych gier, których popularność przerosła nawet oczekiwania twórców. Wydana w 2007 roku jako część pakietu Orange Box zebrała mnóstwo nagród oraz zyskała szerokie uznanie graczy.

Rynek japoński w roku 2009
Rynek japoński w roku 2009

Adrian Werner, 2 kwietnia 2010, 11:05

Firma Enterbrain (wydawca m.in. pisma Famitsu) opublikowała właśnie wyniki z japońskiego rynku gier za miony rok fiskalny (czyli okres od 30 marca 2009 r. do 28 marca 2010 roku.)

Udostępniono statystyki z Just Cause 2
Udostępniono statystyki z Just Cause 2

Jiker, 2 kwietnia 2010, 10:40

Szwedzkie Avalanche Studios zdecydowało się na uruchomienie specjalnej strony ze statystykami, podsumowującej dotychczasowe dokonania posiadaczy Just Cause 2. System został bezpośrednio powiązany z oficjalnym serwisem internetowym dzieła, które cieszy się wielką popularnością.

Prima Aprilis na GRY-OnLine
Prima Aprilis na GRY-OnLine

Hed, 2 kwietnia 2010, 10:14

Pisaliśmy już dzisiaj o wielu świetnych żartach wymyślonych przez zagraniczne portale o grach i samych deweloperów z okazji 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis. Czas podsumować to, co działo się na portalu GRY-OnLine, który, jak zapewne błyskawicznie zauważyliście, na kilkanaście godzin cofnął się w czasie i prezentował dość absurdalne informacje sprzed dekady.

Sklep GRY-OnLine rozdaje gry za darmo! - rozwiązanie konkursu

Major Doktor Upiorna, 2 kwietnia 2010, 10:00

Zakończyły się mini-konkursy zorganizowane przez Sklep GRY-OnLine z okazji Prima Aprilis. Przedstawiamy listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Ghost Recon: Future Soldier - kolejne szczegóły
Ghost Recon: Future Soldier - kolejne szczegóły

Rock Alone, 2 kwietnia 2010, 09:46

W sieci zaczynają pojawiać się pierwsze szczegóły dotyczące Ghost Recon: Future Soldier i wiele wskazuje na to, że najnowsza odsłona tej zasłużonej marki będzie znacząco różnić się od poprzedników. Fabuła gry zabierze nas na wycieczkę w różne rejony świata, a zdecydowany nacisk zostanie położony na futurystyczne gadżety, które znajdą się w arsenale żołnierzy przyszłości.

Europa dostanie kolekcjonerskie wydanie Prince of Persia: The Forgotten Sands
Europa dostanie kolekcjonerskie wydanie Prince of Persia: The Forgotten Sands

Jiker, 2 kwietnia 2010, 09:13

Francuski koncern Ubisoft ujawnił, że Prince of Persia: The Forgotten Sands – najnowsza odsłona przygód Księcia Persji - będzie dostępna w krajach Unii Europejskiej nie tylko w wersji standardowej, ale również w formie edycji kolekcjonerskiej.

Najlepsze żarty na wczorajszy Prima Aprilis
Najlepsze żarty na wczorajszy Prima Aprilis

Hed, 2 kwietnia 2010, 09:05

Demo Duke Nukem Forever, zapowiedź RTS-a Alan Wake Wars, specjalny koc dla ekstremalnych graczy Diablo III, elementy Assassin’s Creeda II w kolejnym Metal Gear Solid i rewolucyjne szachy w sieciowej rozgrywce Halo: Reach. Wczoraj otrzymaliśmy więcej zaskakujących informacji o grach niż zwykle przez cały rok. Praktycznie wszystkie z nich były nieprawdziwe.