Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 kwietnia 2010

Infinity Ward, które znaliśmy, umarło

Jiker, 17 kwietnia 2010, 13:33

Zwolnienia w Infinity Ward, które objęły już trzynaście nazwisk z obszernej listy pracowników studia, wpłynęły na znaczne pogorszenie atmosfery panującej wewnątrz studia. Informatorzy serwisu Kotaku, związani z producentem serii Modern Warfare, donoszą, że rozpad Infinity Ward będzie się pogłębiać.

Tajne Akta 3 w produkcji
Tajne Akta 3 w produkcji

Adrian Werner, 17 kwietnia 2010, 13:11

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serii Secret Files ( w Polsce znanej jako Tajne Akta). Okazuje się, że twórcy cyklu szykują dla nas trzecią część przygód Niny oraz Maxa.

Niezależne studio pracuje nad duchowym następcą kultowego X-COM
Niezależne studio pracuje nad duchowym następcą kultowego X-COM

Jiker, 17 kwietnia 2010, 12:05

Niezależny deweloper Goldhawk Interactive postanowił wykorzystać zamieszanie wynikłe w związku z zapowiedzią nowoczesnej i nie spełniającej oczekiwań fanów kontynuacji kultowej marki X-COM, ujawniając oficjalnie swoje pierwsze dzieło – strategię Xenonauts. Grę zaczęto już określać mianem duchowego spadkobiercy takich pozycji, jak X-COM: UFO Defense oraz X-COM: Terror from the Deep.

Fabryka, gnomy i mroczna tajemnica w nowej grze twórców Sam & Max
Fabryka, gnomy i mroczna tajemnica w nowej grze twórców Sam & Max

Jiker, 17 kwietnia 2010, 10:25

Premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu przygód Sama i Maksa w wydaniu Telltale Games, pociągnęła za sobą uruchomienie tajemniczej strony internetowej zwiastującej najprawdopodobniej nową produkcję studia.

Crysis 2 – dema raczej nie będzie, no chyba, że za nie zapłacimy
Crysis 2 – dema raczej nie będzie, no chyba, że za nie zapłacimy

Adrian Werner, 17 kwietnia 2010, 08:57

W wywiadzie dla serwisu Develop Cevat Yerli (jeden z założycieli studia Crytek) zapytany o ewentualne plany odnośnie dema nadchodzącego Crysis 2 udzielił odpowiedzi, która raczej nie przypadnie do gustu graczom.

Premiera pierwszego dodatku do Left 4 Dead 2 coraz bliżej
Premiera pierwszego dodatku do Left 4 Dead 2 coraz bliżej

Adrian Werner, 17 kwietnia 2010, 07:59

Jak pamiętają wszyscy fani Left 4 Dead premiera The Passing zapowiadana była pierwotnie na koniec marca tego roku. Valve Software dochowało jednak tradycji i gra zaliczyła opóźnienie. Wszystko wskazuje jednak, że nerwowe oczekiwanie dobiegnie końca już w przyszłym tygodniu.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 17-18 kwietnia (DiRT 2, SW: The Force Unleashed)

Vercetti, 17 kwietnia 2010, 07:45

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Get Games, Direct2Drive i GamersGate. W tym tygodniu wśród najciekawszych propozycji: DiRT 2 oraz SW: The Force Unleashed.