Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 kwietnia 2010

Nintendo 3DS na długo przed świętami?
Nintendo 3DS na długo przed świętami?

Olek, 20 kwietnia 2010, 19:28

Serwis ComputerAndVideoGames dotarł do informacji, z których wynika, że nowa kieszonkowa konsola koncernu Nintendo pojawi się w sklepach znacznie wcześniej niż do tej pory zakładano. Nintendo 3DS zadebiutuje już w październiku, przy czym prawdopodobnie będzie to dziesiąty dzień tego miesiąca (10/10/10).

Captivate 10 - zwiastuny, informacje i inne nowości od firmy Capcom
Captivate 10 - zwiastuny, informacje i inne nowości od firmy Capcom

Jiker, 20 kwietnia 2010, 19:18

Światło dzienne ujrzały wreszcie informacje ujawnione przez firmę Capcom dziennikarzom zgromadzonym na tegorocznej edycji Captivate 10. Poznaliśmy w ten sposób dodatkowe informacje na temat m.in. Marvel vs Capcom 3, Bionic Commando Rearmed 2, Okamiden, a także Dead Rising 2.

FonoGAME – nowy gracz na polskim rynku
FonoGAME – nowy gracz na polskim rynku

Olek, 20 kwietnia 2010, 16:40

Z końcem maja w ofercie najważniejszych sieci handlowych: EMPiK, Media Markt i Saturn Planet a także dużych sklepów internetowych pojawią się gry sygnowane logiem FonoGAME. Nowa firma wydawnicza zamierza zawojować rynek ciekawymi tytułami, ubranymi w odpowiednią formę i dostępnymi w adekwatnych do niej cenach.

Apple prosi o zwrot prototypowego iPhone'a 4G
Apple prosi o zwrot prototypowego iPhone'a 4G

Olek, 20 kwietnia 2010, 15:40

Uważaj na to, co wynosisz z pracy i gdzie spożywasz alkohol – taką nauczkę odebrał 27-letni pracownik firmy Apple, który w jednym z kalifornijskich pubów zgubił prototypowy egzemplarz iPhone'a 4G. Urządzenie trafiło do redakcji amerykańskiego serwisu Gizmodo, który opublikował przedpremierowe zdjęcia telefonu. Kierownictwo Apple już poprosiło o zwrot swojej własności.

Jutro nowy dodatek do Bad Company 2
Jutro nowy dodatek do Bad Company 2

Jiker, 20 kwietnia 2010, 14:40

Jutro europejscy posiadacze gry akcji Battlefield: Bad Company 2 w wersji na Xboksa 360 otrzymają możliwość zaopatrzenia się w zestawy alternatywnego wyposażenia dla każdej z czterech klas dostępnych w trybie rozgrywki wieloosobowej.

Poradnik: Final Fantasy XIII

Redakcja GRYOnline.pl, 20 kwietnia 2010, 14:05

"Poradnik do gry Final Fantasy XIII zawiera przede wszystkim kompletny opis przejścia wszystkich rozdziałów przygody wraz z lokalizacją napotkanych po drodze skrzyń i radami dotyczącymi walk z najtrudniejszymi przeciwnikami."

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, World of Warcraft, The Sims 3) 20/04/10
Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, World of Warcraft, The Sims 3) 20/04/10

Jiker, 20 kwietnia 2010, 13:39

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowościach w Trine i Battlefield Heroes, aktualizacji oferty Xbox Live Arcade, plotkach na temat nowego iPhone’a, procesie sądowym pomiędzy No Doubt a Activision, a także nowej odsłonie serii Tony Hawk. Zapraszamy do lektury.

Przegląd gier MMO (20/04/2010)
Przegląd gier MMO (20/04/2010)

Rock Alone, 20 kwietnia 2010, 11:57

Witam w kolejnym wydaniu Przeglądu MMO. Zajmę się dzisiaj: Black Prophecy, obiecującą produkcją science–fiction. Dwukrotnie pojawi się też World of Warcraft, raz w odniesieniu do ostatnich zmian z Kataklizmu, drugi w związku z wprowadzeniem do gry mikrotransakcji. Oprócz tego zerkniemy na beta testy Battle of the Immortals. Wspominam również o BioShock Online, grze która jest co prawda plotką, ale rodzi kilka interesujących pytań na temat przeszłości MMO. Być może jesteśmy blisko by poznać odpowiedź na pytanie, w jakim kierunku pójdą znane marki, takie właśnie jak BioShock czy Call of Duty i Halo.

Twórcy cyklu Battlestations poszli na dno
Twórcy cyklu Battlestations poszli na dno

Adrian Werner, 20 kwietnia 2010, 11:52

W listopadzie pisaliśmy o zwolnieniach, jakie dotknęły Beautiful Game Studios - zespół pracujący nad serią Championship Manager. Okazuje się, że nie były to jedyne cięcia w studiach będących częścią Square Enix.

Gra MMO Dofus z 30 milionami zarejestrowanych kont
Gra MMO Dofus z 30 milionami zarejestrowanych kont

Jiker, 20 kwietnia 2010, 11:40

Gra o tytule Dofus – obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji MMO – pokonała kolejną istotną granicę. Mianowicie, firma Ankama Games ujawniła w trakcie paryskiej konferencji Ankama Convention, że w ramach wykreowanego przez nią uniwersum gracze z całego świata założyli już ponad 30 milionów kont.

Znamy datę premiery i wymagania pecetowego Darksiders: Wrath of War
Znamy datę premiery i wymagania pecetowego Darksiders: Wrath of War

omadaha, 20 kwietnia 2010, 11:30

W zeszłym miesiącu informowaliśmy was, że wysoko oceniona przez recenzentów konsolowa gra Darksiders: Wrath of War autorstwa studia Vigil Games, zostanie przed wakacjami wydana w wersji na komputery osobiste. Od dzisiaj, dzięki informacjom opublikowanym na platformie Steam, znane są wymagania sprzętowe i data premiery pecetowej wersji tego tytułu.

The Outsider nadal w produkcji, potem Elite IV?

omadaha, 20 kwietnia 2010, 10:45

David Braben – legenda branży, twórca serii Elite, szef firmy Frontier Developments, oświadczył, że studio nadal pracuje nad The Outsider – grą akcji utrzymaną w konwencji thrillera politycznego, której premiera miała poprzedzić wydanie kontynuacji kultowej serii Elite.

Współzałożyciel Atari - Nolan Bushnell - „wraca” do firmy

Hed, 20 kwietnia 2010, 10:36

Firma Atari wystosowała oświadczenie, w którym przekazano, że Nolan Bushnell, jeden ze współzałożycieli pierwotnej wersji przedsiębiorstwa (zajmującego się konsolami i grami arcade), został członkiem obecnego zarządu. Współtwórca Ponga i wielu innych klasycznych tytułów cieszy się z powrotu na „stare śmieci”, bo bardzo ceni sobie markę Atari.

Rozdzielczość Alana Wake'a tematem gorącej dyskusji
Rozdzielczość Alana Wake'a tematem gorącej dyskusji

Jiker, 20 kwietnia 2010, 10:30

W ostatnich dniach w Sieci rozgorzała dyskusja na temat rozdzielczości, w jakiej działać będzie finalna wersja przygodowej gry akcji Alan Wake. Remedy Entertainment zaprzecza zarzutom graczy, twierdzącym, że jest ona niższa od zapowiadanej.

EMPiK - Top Lista - tydzień 15 (20/04/10)

Przemysław Zamęcki, 20 kwietnia 2010, 09:56

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 12 a 18 kwietnia i zostały zebrane w 150 salonach sieci.

Kolejna łatka do Bad Company 2 na PC doda nową przeglądarkę serwerów
Kolejna łatka do Bad Company 2 na PC doda nową przeglądarkę serwerów

Hed, 20 kwietnia 2010, 09:28

Studio EA DICE przybliżyło szczegóły kolejnej aktualizacji do gry Battlefield: Bad Company 2, która wciąż boryka się z problemami. Tym razem twórcy zamierzają uporać się z naprawdę pokaźną liczbą błędów, wprowadzić nową przeglądarkę serwerów oraz zbalansować broń. Łatka jest obecnie testowana przez dewelopera i według planu ma pojawić się jutro rano.

Nowe szczegóły o Marvel vs Capcom 3 i Bionic Commando Rearmed 2
Nowe szczegóły o Marvel vs Capcom 3 i Bionic Commando Rearmed 2

Jiker, 20 kwietnia 2010, 09:28

Zachodnie serwisy, w tym PlanetXbox360 oraz EventsHub, potwierdzają nasze wcześniejsze doniesienia na temat trzeciej odsłony cyklu bijatyk Marvel vs Capcom oraz kontynuacji dwuletniej już zręcznościówki Bionic Commando Rearmed.

Wiosenna wyprzedaż w europejskim Direct2Drive - tydzień drugi
Wiosenna wyprzedaż w europejskim Direct2Drive - tydzień drugi

Adrian Werner, 20 kwietnia 2010, 09:25

Na serwisach dystrybucji cyfrowej Steam oraz Direct2Drive pojawił się zestaw nowych bardzo ciekawych promocji cenowych.

Ubisoft żegna się z drukowanymi podręcznikami
Ubisoft żegna się z drukowanymi podręcznikami

Adrian Werner, 20 kwietnia 2010, 08:58

Firma Ubisoft, w ramach dbania o środowisko ogłosiła, że całkowicie porzuca dołączanie drukowanych podręczników użytkownika oraz zmienia pudełka na bardziej ekologiczne

Z kim zmierzymy się w mrocznym Batman: Arkham Asylum II?
Z kim zmierzymy się w mrocznym Batman: Arkham Asylum II?

Hed, 20 kwietnia 2010, 08:32

W sieci pojawiły się nowe informacje o złoczyńcach, z którymi najprawdopodobniej zmierzymy się w drugiej odsłonie Batman: Arkham Asylum. O jednym z nich, czyli Two-Face (Dwie Twarze), powiedział wieloletni „głos” Batmana - Kevin Conroy. Aktor dodatkowo dał do zrozumienia, że druga odsłona serii będzie mroczniejsza od i tak posępnego pierwowzoru.