Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2010, 09:40

autor: omadaha

Nowy zwiastun Crysis 2

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun gry akcji Crysis 2, który na żywo mogli oglądać widzowie zgromadzeni na placu Times Square w Nowym Jorku.

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun gry akcji Crysis 2, który na żywo mogli oglądać widzowie zgromadzeni na placu Times Square w Nowym Jorku.

Wczoraj za pośrednictwem twittera twórcy zapowiedzieli serię trzech projekcji nowego zwiastuna gry. Pokazy były ogólnodostępne i odbyły się na placu Times Square, w dwudziestominutowych odstępach poczynając od godziny 4:00 rano czasu polskiego.

Zaprezentowany materiał trwa niecałą minutę i prezentuje wygląd zniszczonego miasta (czyli właśnie Nowego Yorku), oraz kilka scen budzących skojarzenia z obrazkami, które pamiętamy z transmisji telewizyjnych po zamachach z 11 września.

Z wcześniejszych doniesień wiemy, że akcja Crysis 2 toczyć się będzie w trzy lata po zakończeniu części pierwszej i dostarczy graczom od 15 do 20 godzin rozgrywki w trybie kampanii dla pojedynczego gracza.

Dokładna data premiery gry nie jest jeszcze znana. Twórcy zapowiedzieli, że tytuł ukaże się w czwartym kwartale 2010 roku, w wersji na PlayStation 3, Xbox 360 i komputery osobiste. Ostatnie doniesienia wskazują jednak, że Crysis 2 może zostać wydana dopiero w 2011 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.