Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2010, 10:39

autor: Jiker

Free Realms - 10 milionów kont i szczegóły obchodów urodzinowych

Firma Sony Online Entertainment poinformowała, że pecetowe Free Realms przekroczyło kolejną istotną granicę. W ramach gry zarejestrowanych zostało ponad 10 milionów kont. Tak rewelacyjny wynik osiągnięty został tuż przed pierwszymi urodzinami jednej z najbardziej popularnych produkcji MMO ostatnich lat.

Firma Sony Online Entertainment poinformowała, że pecetowe Free Realms przekroczyło kolejną istotną granicę. W ramach gry zarejestrowanych zostało ponad 10 milionów kont. Tak rewelacyjny wynik osiągnięty został tuż przed pierwszymi urodzinami jednej z najpopularniejszych produkcji MMO ostatnich lat.

Powyższa informacja okazała się świetną okazją do ogłoszenia planów związanych z obchodami pierwszej rocznicy debiutu pełnej wersji Free Realms. W połowie kwietnia w świecie gry zawisną różnorodne dekoracje, które wprowadzą wszystkich miłośników dzieła SOE w uroczysty nastrój. Gracze będą również mogli ubrać swoje awatary w okolicznościowe T-shirty oraz czapeczki. W tym samym czasie rozpoczną się liczne live eventy, w których do wygrania będzie wiele ciekawych nagród.

Free Realms - 10 milionów kont i szczegóły obchodów urodzinowych - ilustracja #1

Twórcy udostępnią ponadto dwie nowe mini-gry, a także kilka dodatkowych zwierzątek (m.in. jednorożec oraz przyjazny żuczek). W czasie obchodów gracze otrzymają również szansę przystąpienia do piętnastu urodzinowych questów. Jedno z zadań polegać będzie na wzięciu udziału w walce z potężnym Cakensteinem – potworem stworzonym na bazie gigantycznego zakalca. Z częścią z opisanych ciekawostek możecie się zapoznać oglądając specjalną, okolicznościową reklamę Free Realms.

Przypominamy, że premiera Free Realms miała miejsce pod koniec kwietnia ubiegłego roku. Gra od samego początku cieszyła się sporą popularnością – szczególnie wśród najmłodszych graczy, do których zresztą w największym stopniu jest kierowana. Niespełna miesiąc później udało jej się osiągnąć rezultat miliona założonych kont. Do końca maja liczba ta wzrosła do dwóch milionów. Kolejnymi pokonanymi granicami były 3 miliony (czerwiec), 5 milionów (wrzesień), 8 milionów (lutym 2010 roku) i w końcu 9 milionów (marzec 2010 roku).

Warto jednocześnie poinformować, że najwidoczniej w produkcji ciągle znajduje się konsolowa edycja Free Realms, mająca ukazać się na PlayStation 3. Od kilku miesięcy Sony Online Entertainment nie przekazało jednak żadnych istotnych informacji na temat jej premiery. Przed kilkoma miesiącami mówiło się, że dojdzie do niej w połowie 2010 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Free Realms

Free Realms