Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2010, 08:55

autor: Adrian Werner

Free Realms z dziewięcioma milionami kont

Sony Online Entertainment ma powody do zadowolenia. Studio pochwaliło się, że Free Realms (wyprodukowane przez nie darmowe MMMO) ma już 9 milionów zarejestrowanych kont użytkowników.

Sony Online Entertainment ma powody do zadowolenia. Studio pochwaliło się, że darmowe MMO Free Realms dorobiło się już 9 milionów zarejestrowanych kont użytkowników.

 

Free Realms z dziewięcioma milionami kont - ilustracja #1

 

Z tej okazji do sprzedaży trafiły nowe zwierzątka - sowa oraz świstak. Dodatkowo gracze mogą już dosiadać pokrytego ciapkami T. rexa oraz łuskowatego smoka. Oba są zmodyfikowanymi wersjami stworów wprowadzonych w zeszłym miesiącu. Dysponują sześcioma wersjami kolorystycznymi i umożliwiają szybsze podróżowanie.

Tempo wzrostu Free Realms jest bardzo imponujące. Premiera tego tytułu miała miejsce w kwietniu zeszłego roku. W połowie maja gra mogła pochwalić się już milionem założonych kont. Do końca maja liczba ta wzrosła do dwóch milionów. W połowie czerwca było to już 3 mln, a we wrześniu 5 mln. Niecały miesiąc temu informowaliśmy natomiast, że zarejestrowano już 8 milionów kont. Jak widać, sieciowa produkcja autorstwa Sony Online Entertainment ani myśli zwalniać tempa.

Jak dotąd gra ukazała się wyłącznie w wersji na komputery osobiste. Premiera edycji na PlayStation 3 jest regularnie opóźniana. Ostatnią podaną datą była połówka tego roku. Należy jednak brać poprawkę na to, że informacja ta pochodzi sprzed sześciu miesięcy, więc nie wiadomo czy wspomniany termin zostanie dotrzymany.