Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2008, 16:40

autor: vampire

Screeny z ShellShock 2: Blood Trails

W sieci pojawiły się cztery nowe screeenshoty z kontynuacji ShellShock: Nam ‘67 - shootera podejmującego tematykę Wojny w Wietnamie. Jednak w przypadku drugiej części mamy mieć do czynienia z produkcją bardziej przypominającą survival horror niż zwykłą strzelaninę, w dodatku przyjdzie nam tu walczyć nie tylko z armią Vietcongu, ale również ludźmi dotkniętymi tajemniczą infekcją.

W sieci pojawiły się cztery nowe screeenshoty z kontynuacji ShellShock: Nam ‘67 - shootera podejmującego tematykę Wojny w Wietnamie. Jednak w przypadku drugiej części mamy mieć do czynienia z produkcją bardziej przypominającą survival horror niż zwykłą strzelaninę, w dodatku przyjdzie nam tu walczyć nie tylko z armią Vietcongu, ale również ludźmi dotkniętymi tajemniczą infekcją. Na poniższych screenach możecie zobaczyć wszystko to, co obiecują nam twórcy ShellShock 2: Blood Trails, studio Rebellion (autorzy między innymi Alien vs Predator), czyli ciężki klimat, okaleczone postaci i mnóstwo krwi. Zresztą nie bez powodu ich nowe dzieło zostało zaklasyfikowane jako produkt przeznaczony tylko dla dorosłych użytkowników.

Screeny z ShellShock 2: Blood Trails - ilustracja #1
Screeny z ShellShock 2: Blood Trails - ilustracja #2
Screeny z ShellShock 2: Blood Trails - ilustracja #3
Screeny z ShellShock 2: Blood Trails - ilustracja #4

Przypomnijmy jeszcze, że tytuł przygotowywany jest z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox 360 i PS3. Póki co wciąż nie poznaliśmy jeszcze nawet przybliżonej daty premiery ShellShocka 2.