Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2008, 12:33

autor: Elrond

Left 4 Dead również na PS3

Left 4 Dead, czyli "Counter Strike w klimatach survival horroru", zadebiutuje na PeCetach oraz Xboxach 360 już za kilka miesięcy, ale jak się okazuje, Electronic Arts przymierza się do wydania wspomnianej gry na jeszcze jedną platformę - PS3.

Left 4 Dead, czyli "Counter Strike w klimatach survival horroru" , zadebiutuje na PeCetach oraz Xboxach 360 już za kilka miesięcy, ale jak się okazuje, Electronic Arts przymierza się do wydania wspomnianej gry na jeszcze jedną platformę – PS3.

Informację taką podali redaktorzy serwisu Action Trip, powołując się na screen zamieszczony w magazynie OPM (Official Playstation Magazine). Prawdopodobnie jednak, tak jak w przypadku The Orange Box, portem gry zajmie się wewnętrzne studio EA. Przypomnijmy, iż Lead 4 Dead to wspólny projekt Valve oraz Turtle Rock Studios - firmy te współpracowały ze sobą m.in. przy Counter-Strike: Condition Zero. Zgodnie z zapowiedziami swoich twórców, gra zrewolucjonizować ma rozgrywki w trybie kooperacji, na który położono największy nacisk.

Left 4 Dead również na PS3 - ilustracja #1

Więcej informacji na temat Left 4 Dead znajdziecie w naszej Encyklopedii.