Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2008, 08:47

Burnout Paradise kolejną grą w sieciowej dystrybucji PlayStation Network

Jak w przyszłości będą dystrybuowane gry na konsole? Coraz częściej można dojść do wniosku, że wzorem PC, również i na tym polu zwycięży sprzedaż sieciowa. I nie chodzi tu o małe gierki pojawiające się chociażby w usłudze Xbox Live Arcade. Sony wykonało pierwszy krok udostępniając Warhawka i Gran Turismo 5 Prologue, a następnie zapowiadając Siren, które co prawda w formie epizodycznej, ale

Jak w przyszłości będą dystrybuowane gry na konsole? Coraz częściej można dojść do wniosku, że wzorem PC, również i na tym polu zwycięży sprzedaż sieciowa. I nie chodzi tu o małe gierki pojawiające się chociażby w usłudze Xbox Live Arcade. Sony wykonało pierwszy krok udostępniając Warhawka i Gran Turismo 5 Prologue, a następnie zapowiadając Siren, które co prawda w formie epizodycznej, ale jednak trafiło na PlayStation Network. Drugim krokiem jest mający zadebiutować 21 sierpnia Ratchet & Clank Future: Quest for Booty. Następny w kolejce jest Burnout Paradise – ujawnił wydawca gry, firma Electronic Arts.

Burnout Paradise kolejną grą w sieciowej dystrybucji PlayStation Network - ilustracja #1

Paradise, jako jedna z pozycji sklepu PlayStation Store, powinna pojawić się na jesieni tego roku w cenie $29.99. Będzie ona miała dokładnie tę samą zawartość, która znajduje się w dostępnym od stycznia wydaniu na płycie Blu-ray, plus wszelkie darmowe poprawki, jakie zostały bądź zostaną wydane do czasu debiutu gry na PSN. W tym zapowiedziane na wrzesień motocykle oraz zmienny cykl dobowy i pogodowy.