Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Shot-Online (PC)
OkładkaShot-Online (PC)

Shot-Online PC

Shot-Online jest grą sieciową traktującą o sporcie wymagającym skupienia i wytrzymałości psychicznej – o golfie. Oferuje ona pełnię doświadczeń zawodowego golfisty zaprezentowaną w grafice 3D.

Sportowe | golf | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Shot-Online Premiera PC

4grudnia2004

producent: OnNet Co. wydawca: OnNet Co. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Shot-Online jest grą sieciową traktującą o sporcie wymagającym skupienia i wytrzymałości psychicznej – o golfie. Oferuje ona pełnię doświadczeń zawodowego golfisty zaprezentowaną w grafice 3D. Nie jest to tylko kolejna sportowa gra wieloosobowa, ale zaawansowana symulacja z pokaźnymi elementami role-playing. Właśnie to czyni grę jedyną w swoim rodzaju. Rozgrywka koncentruje się na interakcji ze społecznością graczy i ciągłym rozwojem swojego zawodnika. Dzięki temu gracze mogą poznać realistyczne, często rzadkie szczegóły z przebogatej historii tego sportu.

Codzienna rywalizacja z graczami o różnych umiejętnościach pozwala na ciągłe podnoszenie doświadczenia naszej postaci. Na dobre uderzenie składa się wiele czynników: codzienna praktyka, stopień wyczerpania zawodnika, siła i jego dokładność. Turnieje umożliwiają zarabianie obowiązującej w Shot-Online waluty, a czasami również wygranie jakiejś atrakcyjnej nagrody (np. PDA, odtwarzacz mp3, dostęp w grze do unikatowego kija golfowego). Dochodzą do tego specjalne zadania, wymiana przedmiotami, oraz inne wydarzenia funkcjonujące poza środowiskiem gry. Całość wspierana jest przez rozbudowany system chatów, by zgromadzona wokół gry społeczność mogła się bez problemu komunikować.

Silnik odpowiedzialny za fizykę w Shot-Online powoduje, że piłka zachowuje się tak jak powinna, a wpływ mają na nią takie czynniki jak: wiatr, pogoda, czy temperatura. Ruchy postaci odwzorowane są z dokładnością dzięki technologii motion capture. Oprawa wizualna gry przypomina transmisję telewizyjną, z wszelkimi prezentacjami, z użyciem wielu kamer i kątów ich ustawienia, oraz trybu galerii, w którym podziwiamy najlepsze z uderzeń. Niezależnie czy gramy czy tylko oglądamy zmagania, Shot-Online jest stworzony tak, by wyglądać i funkcjonować jak najbliżej realności.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 6,6 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Shot-Online: Odpowiednia dla każdego wieku.

Shot-Online Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 128 MB RAM
  • 500 MB HDD
  • karta graficzna 32Mb (rekomendowana GeForce 4 64Mb)