Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2016, 08:32

autor: Góral

Dystrybucja cyfrowa na weekend 18-19 czerwca (m.in. Star Wars: Battlefront, Prison Architect, Unravel)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Star Wars: Battlefront, Darksiders II: Deathinitive Edition, Prison Architect, Unravel czy też Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-Online i innych. W tym tygodniu obrodziło w wyprzedaże u rozmaitych sprzedawców – od polskiego CDP.pl aż po GOG.com, więc jest z czego wybierać. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Punch Club dostępne w Games Republic za około 26 zł. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 18-19 czerwca (m.in. Star Wars: Battlefront, Prison Architect, Unravel) - wiadomość - 2016-06-17
Punch Club dostępne w Games Republic za około 26 zł.

Pojedyńcze tytuły

Pakiety

Bundle Stars: 3D Realms Bundle – WWW

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne