Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Keira, Triss i Yennefer - główne romanse | Romanse i sceny miłosne | Wiedźmin 3 Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Ten rozdział opisuje wszystkie trzy dostępne romanse z czarodziejkami (Keirą Metz, Triss Merigold, Yennefer) oraz ich konsekwencje.

Keira, Triss i Yennefer - główne romanse

Keira Metz

Keira Metz jest doskonale znaną Geraltowi czarodziejką, z którą w grze nawiązujemy obowiązkowy kontakt podczas poszukiwań Ciri w Velen. Była członkini Loży zaszyła się w położonej na uboczu chacie i pomaga okolicznym wieśniakom w rozwiązywaniu ich problemów. Riv dowiaduje się o jej kamuflażu, kiedy w głównym wątku fabularnym decyduje się odnaleźć miejscową wiedźmę (misja Polowanie na czarownicę), rzekomo będącej w konflikcie z jego popielatowłosą podopieczną.

Geralt i Keira udają się na wspólne poszukiwania zamaskowanego czarodzieja, z którym planowała się spotkać Ciri - Keira, Triss i Yennefer - główne romanse | Romanse i sceny miłosne | Wiedźmin 3 - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Geralt i Keira udają się na wspólne poszukiwania zamaskowanego czarodzieja, z którym planowała się spotkać Ciri. Podczas pobytu w elfickich ruinach dochodzi jednak do nieoczekiwanego kontaktu z żołnierzami Dzikiego Gonu. Kiedy wiedźminowi udaje się pokonać jednego z nich podczas wyczerpującej walki, para może opuścić podziemia i wyjść na zewnątrz. Metz pragnie jednak zdobyć jeszcze jeden artefakt należący do wspomnianego czarodzieja i poprosi bohatera o pomoc w wykonaniu tego zadania (Magiczny kaganek). Geralt musi tę propozycję przyjąć.

Poszukiwania doprowadzą do odnalezienia Magicznego kaganka, za pomocą którego możliwe stanie się obcowanie z duchami zmarłych ludzi. Keira zabierze przedmiot ze sobą, ale złoży Geraltowi propozycję ponownych odwiedzin (Zaproszenie od Keiry Metz), prowadzących do uruchomienia całego zestawu zadań pobocznych. Riv musi udać się do chaty czarodziejki i przyjąć zlecenie na odczynienie klątwy na wyspie Kłomnica (Mysia wieża). Kiedy uda mu się tego dokonać, Keira raz jeszcze poprosi wiedźmina o pomoc. Tym razem chodzi o zlokalizowanie transportu dóbr z Novigradu, który prawdopodobnie zaginął gdzieś po drodze. To zadanie (Przyjacielska przysługa) również należy wykonać.

Oddanie towarów Keirze będzie miało swoje następstwa - Keira, Triss i Yennefer - główne romanse | Romanse i sceny miłosne | Wiedźmin 3 - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Oddanie towarów Keirze będzie miało swoje następstwa. Metz wyczaruje dwa piękne konie, zmieni szaty obu postaci i zaciągnie Geralta na wyjątkową kolację w głębi lasu. Po krótkiej rozmowie i małej zabawie w chowanego rozochocona czarodziejka pójdzie z wiedźminem do łóżka (tylko jeśli Geralt wyrazi zgodę na seks, czarodziejce równie dobrze można odmówić powołując się na przykład na bycie w innym związku).

Triss Merigold

Triss aktualnie mieszka w Novigradzie i spotkanie z nią jest obowiązkowym punktem fabuły gry. Czarodziejka na różne sposoby zaznaczy swą obecność w całej opowieści, nie tylko za pośrednictwem głównego wątku, ale również zadań pobocznych. Właśnie te ostatnia doprowadzą do zbliżenia z dawną kochanką Geralta, choć wiedźmin będzie musiał odrobinę się wysilić i mówić odpowiednie rzeczy, by doprowadzić sprawę do szczęśliwego końca.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie