Wiedźmin 3 Dziki Gon: Audiencja - solucja (Biały Sad)
Aktualizacja:
Ta strona poradnika do gry Wiedźmin 3 Dziki Gon zawiera opis przejścia głównego questu Audiencja - Royal Audience. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. na jakich zasadach można przenieść wybory z Wiedźmina 2, a także jaki przebieg mają spotkanie z cesarzem i innymi ważnymi NPC-ami z zamku w Wyzimie.
- Morvran Voorhis - opcjonalne przeniesienie wyborów z Wiedźmina 2
- Audiencja u cesarza
- Pozostałe spotkania w zamku królewskim
Morvran Voorhis - opcjonalne przeniesienie wyborów z Wiedźmina 2

Zadanie to rozpocznie się automatycznie po znalezieniu się w Zamku Królewskim w Wyzimie (Royal Palace in Vizima).
Po odbyciu wstępnych rozmów m.in. z szambelanem w komnacie pojawi się Morvran Voorhis, który może chcieć zadać głównemu bohaterowi szereg pytań na temat wcześniejszych wydarzeń. Do wspomnianego "quizu" dojdzie wyłącznie wtedy gdy nie przeniosłeś zapisanych stanów gry z drugiej części Wiedźmina i jeśli na samym początku gry zdecydowałeś się na ustalenie najważniejszych wyborów we własnym zakresie (symulacja postępów). Warto zaznaczyć, że w przypadku wersji na konsole nie mamy możliwości przeniesienia sejwów. Dotyczy ona jedynie wersji na PC.
Audiencja u cesarza
Szambelan poprosi wkrótce Geralta o wybór stroju (otwórz inwentarz po dokonaniu wyboru) i nie odgrywa on żadnej roli. W trakcie kolejnej rozmowy możesz przećwiczyć wykonywanie poprawnych ukłonów lub od razu wyruszyć do komnaty cesarza. Jeśli wybrałeś pierwszy wariant to prawidłowa jest druga opcja zachowania od góry. Wyrusz za szambelanem do miejsca, w którym przebywa cesarz Emhyr var Emreis. Na sam początek zostaniesz postawiony przed wyborem dokonywanym pod presją czasu - możesz pokłonić się lub pozostać w pozycji stojącej (wybór ten nie ma żadnego wpływu na przebieg audiencji). Wysłuchaj rozmowy z cesarzem.
Pozostałe spotkania w zamku królewskim
Wznów przemarsz za szambelanem. Tym razem musisz dotrzeć do komnaty, w której przebywa Yennefer i wysłuchać z nią nowej rozmowy. Po tym jak czarodziejka użyje zaklęcia teleportacji możesz od razu powrócić do szambelana lub spotkać się najpierw z ambasadorem var Attre, od którego Geralt może dowiedzieć się wielu rzeczy na temat ostatnich wydarzeń w świecie gry. Szambelan zwróci bohaterowi wszystkie elementy ekwipunku i nie zapomnij poprzenosić broni, pancerzy i innych ważnych przedmiotów do odpowiednich slotów w inwentarzu.
Gra zakończy ten quest i doda do dziennika nowy główny - Nilfgaardzki łącznik (The Nilfgaardian Connection).
- Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry
- Wiedźmin 3: Dziki Gon - opis przejścia i atlas
- Wiedźmin 3: Prolog i Biały Sad
- Wiedźmin 3: Interaktywna mapa Biały Sad (White Orchard)
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Kaer Morhen, Prolog - solucja, opis przejścia
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Biały Sad - mapa ważnych miejsc
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Biały Sad - mapa przeciwników
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Biały Sad - miejsca mocy, mapa
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Biały Sad - mapa zadań
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Bez i agrest - solucja, opis przejścia (Biały Sad)
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Bestia z Białego Sadu - solucja (Biały Sad)
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Incydent w Białym Sadzie - solucja (Biały Sad)
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Audiencja - solucja (Biały Sad)
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Śladami Ciri - solucja (Biały Sad)
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Nilfgaardzki łącznik - solucja (Biały Sad)
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Biały Sad, Poboczne zadania - lista, solucja
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Zlecenie wiedźmińskie Licho przy studni - solucja
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Biały Sad, Poszukiwania skarbów - lista, solucja
- Wiedźmin 3: Prolog i Biały Sad
- Wiedźmin 3: Dziki Gon - opis przejścia i atlas
Komentarze czytelników
Mam taki problem, ze nie moge wgl rozdac punktów umiejętności, gram na ps5. Czy jest jakas zasada albo cos w zwiazku z rozdawaniem ? Help.
na początku masz tylko pierwszą linijke do dyspozycji, potem musisz wykupować inne, aby odblokować pozostałe linijki a poza tym to nie ma zasad
Zrobilam wszystkie odpowiedzi tak by ciri została wiedźminka jednak umarła o co chodzi czy wcześniejsze misję przed walka w kaer moren mają coś wspólnego?
no tak, na koniec gry wpływają wszystkie wybory z całej gry (przynajmniej tak mi powiedział znajomy który bardziej zna się na wiedzminie )
W 3 Ciri nie może zginąć. Podobnie myślałem. W wersji edycji kompletnej autorzy dali nam kilka wskazówek o tym najgorszym zakończeniu. https://www.youtube.com/watch?v=yyPMltDjTFw
W księgarni w Novigradzie można kupić Nekronomikon... Też w Novigradzie od jakiegoś npc-a usłyszalem "ciemnośc widzę"...
Ja gram aktualnie po raz pierwszy… mam problem z rybakami na Przystani w Urialli. Zadanie wieża z nikąd oraz szlak bohaterów są wykonane. A rybacy mają dalej „wykrzyknik”. A jak podchodzę to nie da się rozpocząć żadnego zadania. Już zmieniałam świat i wracałam, startowałam na nowo, itd. Nic nie idzie. A może ktoś jeszcze pamięta i może pomóc?
Axi na eredina i aard, bez sensu na drodze ku zagładzie. Zanim zmienie znak, to ginę, tylko queen sie sprawdza. Ale i tak lipa
wychodzę z kasyna i uwolniłem małego teraz mi pokazało pomarańczowy okrąg i że mam tam szukać schowka tego juniora problem w tym że chodzę po okolicy i nic tam kurna nie ma a w necie nikt nie wie co gdzie i jak bo guglowałem i nic o co chodzi patałachy z cd projekta nie potrafią zadania wykucować by działało
Nie naprawili buga od 8 lat? Szok i niedowierzanie w sumie.
Witam, pierwszy raz bede pobierał program do konsoli i mam pytanie czy po aktualizacji next-gen program debug console nadal będzie działa jak jest pod starszą wersję?
Mam problem z zadaniem Licho przy studni, które ukończyłem przed wyruszeniem do Wizimy. Po ukończeniu wątku głównego (Ciri zostaje wiedźminką) kiedy pojawiam się w Białym sadzie zadanie przenosi się z zakładki zakończone do nieukończone. W zadaniu wszystkie checkpointy są zaliczone na zielono. Czy ktoś ma podobnie, albo orientuje się co powoduje ten błąd?
Czy można pobrać mody na konsolę Xbox One S ?
Kuurczee już od godziny męczę się z tym głupim nifgardem czy jak jemu tam cały czas mnie zabiją masakra
Ulepszone spodnie cechu kota , w domku kowala jest zejście do jaskini w którym ten rysztunek się znajduje lecz umnie w tym zejściu jest krata , które nie umożliwia zejście . Ktoś wie dlaczego tak jest? Na youtubie ludzie normalnie mają drabinę na dół i se biorą schemat a ja mam kratę : C . Help
Witam, zrobilem misje na arcymistrzowski rynsztunek wilka. Zadanie zakonczone. Ale gdy chce go wykonac u tego arcymistrz w krew i wino. To mi tych schematow nie pokazuje? Wie ktos dlaczego? Nigdy wczesniej nie robilem zadnych innych schematow na wilka czy to dlatego?
Nie wiem czy to jest już wiedza powszechna ale z ciekawości pognałam za Czarną Marą na koniec zadania Szepczące Wzgórze mając nadziej że dotrę tam gdzie przetrzymywane są dzieci. Mara jedzie stałą trasą ale okazało się że kiedy dotrze do mostu w miejscu gdzie jest moja postać to po prostu znika ( nie zgubiłam jej po prostu jej tekstura nagle znika)
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
