Wiedźmin 3 Dziki Gon: Długość gry
Aktualizacja:
Na tej stronie poradnika znajdują się informacje ile czasu zajmuje przejście gry Wiedźmin 3 Dziki Gon. Przygotowaliśmy informacje o długości gry m.in. dla głównego wątku fabularnego, pobocznych questów i sekretów, dwóch dużych dodatków fabularnych oraz zdobycia wszystkich trofeów.

- Wiedźmin 3 Dziki Gon to gra RPG z ogromnym, otwartym światem, który skrywa wiele tajemnic czekających tylko na to, aż gracze je odkryją. W grze można bawić się przez naprawdę dużą ilość czasu, jak na RPGa przystało. Aby poznać całą główną fabułę Wiedźmina 3 i skupić się tylko na niej, ukończenie jej powinno zająć około 50 godzin. Jest tutaj jednak mowa o normalnym poziomie trudności. Jeśli zdecydujemy się na wyższy, gra może znacznie się wydłużyć, tak samo skrócić, jeśli poziom ten zmniejszymy. Czas może się również zmienić w zależności od tego, jakich wyborów dokonaliśmy w grze - niektóre linie fabularne mogą ulec wydłużeniu, zaś inne mogą zostać skrócone.
- Poza samą fabuła, w Wiedźminie 3 mamy bardzo dużą ilość zadań pobocznych oraz równie dużo ciekawych sekretów i lokacji do odkrycia, dzięki którym możemy wejść w posiadanie m.in. unikalnych artefaktów czy elementów rynsztunku. Ilość ta sprawia, że aby ukończyć Wiedźmina 3 wykonując wszystkie misje poboczne oraz główną fabułę, zająć to może 100 godzin.
- Wiedźmin 3 doczekał się dwóch bardzo rozbudowanych dodatków fabularnych i mogą one znacząco wydłużyć ilość czasu spędzonego z grą. Zaliczenie dodatku Serca z Kamienia może wymagać poświęcenia grze około 10-15 godzin, zaś w przypadku dodatku Krew i wino musimy spodziewać się tego, że ogranie całej dostępnej zawartości będzie wymagało spędzenia z grą nawet 20-35 godzin.
- Zdobycie platynowego trofeum w Wiedźminie 3 nie jest łatwą sprawą, gdyż wiąże się m.in. z koniecznością ukończenia głównej fabuły na najwyższym poziomie trudności. Problematyczne mogą też być niektóre trofea związane z kolekcjonowaniem kart czy pokonywaniem wrogów na określone sposoby. Zdobycie platyny i podstawowego zestawu trofeów (nie licząc osiągnięć DLC) powinno nam zająć co najmniej 100 godzin. Wartość ta dotyczy sytuacji, w której podejmiemy próbę przejścia gry tylko jeden raz.
- Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry
- Wiedźmin 3: Poradnik do gry
- Wiedźmin 3: Aneks
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Wszystkie trofea i osiągnięcia
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Trofeum Wiedźmin na szlaku (Walked the Path) - jak zdobyć?
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Wymagania sprzętowe
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Długość gry
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Easter eggi - lista; polskie wątki
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Sterowanie PC
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Sterowanie PS4 i PS5
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Sterowanie Xbox One i Xbox Series X
- Wiedźmin 3 Dziki Gon: Wersje gry
- Wiedźmin 3: Aneks
- Wiedźmin 3: Poradnik do gry
Komentarze czytelników
Mam taki problem, ze nie moge wgl rozdac punktów umiejętności, gram na ps5. Czy jest jakas zasada albo cos w zwiazku z rozdawaniem ? Help.
na początku masz tylko pierwszą linijke do dyspozycji, potem musisz wykupować inne, aby odblokować pozostałe linijki a poza tym to nie ma zasad
Zrobilam wszystkie odpowiedzi tak by ciri została wiedźminka jednak umarła o co chodzi czy wcześniejsze misję przed walka w kaer moren mają coś wspólnego?
no tak, na koniec gry wpływają wszystkie wybory z całej gry (przynajmniej tak mi powiedział znajomy który bardziej zna się na wiedzminie )
W 3 Ciri nie może zginąć. Podobnie myślałem. W wersji edycji kompletnej autorzy dali nam kilka wskazówek o tym najgorszym zakończeniu. https://www.youtube.com/watch?v=yyPMltDjTFw
W księgarni w Novigradzie można kupić Nekronomikon... Też w Novigradzie od jakiegoś npc-a usłyszalem "ciemnośc widzę"...
Ja gram aktualnie po raz pierwszy… mam problem z rybakami na Przystani w Urialli. Zadanie wieża z nikąd oraz szlak bohaterów są wykonane. A rybacy mają dalej „wykrzyknik”. A jak podchodzę to nie da się rozpocząć żadnego zadania. Już zmieniałam świat i wracałam, startowałam na nowo, itd. Nic nie idzie. A może ktoś jeszcze pamięta i może pomóc?
Axi na eredina i aard, bez sensu na drodze ku zagładzie. Zanim zmienie znak, to ginę, tylko queen sie sprawdza. Ale i tak lipa
wychodzę z kasyna i uwolniłem małego teraz mi pokazało pomarańczowy okrąg i że mam tam szukać schowka tego juniora problem w tym że chodzę po okolicy i nic tam kurna nie ma a w necie nikt nie wie co gdzie i jak bo guglowałem i nic o co chodzi patałachy z cd projekta nie potrafią zadania wykucować by działało
Nie naprawili buga od 8 lat? Szok i niedowierzanie w sumie.
Witam, pierwszy raz bede pobierał program do konsoli i mam pytanie czy po aktualizacji next-gen program debug console nadal będzie działa jak jest pod starszą wersję?
Mam problem z zadaniem Licho przy studni, które ukończyłem przed wyruszeniem do Wizimy. Po ukończeniu wątku głównego (Ciri zostaje wiedźminką) kiedy pojawiam się w Białym sadzie zadanie przenosi się z zakładki zakończone do nieukończone. W zadaniu wszystkie checkpointy są zaliczone na zielono. Czy ktoś ma podobnie, albo orientuje się co powoduje ten błąd?
Czy można pobrać mody na konsolę Xbox One S ?
Kuurczee już od godziny męczę się z tym głupim nifgardem czy jak jemu tam cały czas mnie zabiją masakra
Ulepszone spodnie cechu kota , w domku kowala jest zejście do jaskini w którym ten rysztunek się znajduje lecz umnie w tym zejściu jest krata , które nie umożliwia zejście . Ktoś wie dlaczego tak jest? Na youtubie ludzie normalnie mają drabinę na dół i se biorą schemat a ja mam kratę : C . Help
Witam, zrobilem misje na arcymistrzowski rynsztunek wilka. Zadanie zakonczone. Ale gdy chce go wykonac u tego arcymistrz w krew i wino. To mi tych schematow nie pokazuje? Wie ktos dlaczego? Nigdy wczesniej nie robilem zadnych innych schematow na wilka czy to dlatego?
Nie wiem czy to jest już wiedza powszechna ale z ciekawości pognałam za Czarną Marą na koniec zadania Szepczące Wzgórze mając nadziej że dotrę tam gdzie przetrzymywane są dzieci. Mara jedzie stałą trasą ale okazało się że kiedy dotrze do mostu w miejscu gdzie jest moja postać to po prostu znika ( nie zgubiłam jej po prostu jej tekstura nagle znika)
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
