Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2009, 10:10

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 lutego 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pierwszy dodatek do Sins of a Solar Empire opóźniony, Just Cause 2 dopiero w trzecim kwartale 2009 roku, Splatterhouse w rękach autorów Afro Samurai, data europejskiej premiery SOCOM Confrontation, pre-order Street Fighter IV w Sklepie Gry-OnLine i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pierwszy dodatek do Sins of a Solar Empire opóźniony, Just Cause 2 dopiero w trzecim kwartale 2009 roku, Splatterhouse w rękach autorów Afro Samurai, data europejskiej premiery SOCOM Confrontation, pre-order Street Fighter IV w Sklepie GRY-OnLine i inne. Zapraszamy do lektury.

Sins of a Solar Empire: Entrenchment

Entrenchment, pierwsze z czterech mikro-rozszerzeń do strategii kosmicznej Sins of a Solar Empire, zalicza kolejne opóźnienie, tym razem dwutygodniowe. Nowy termin premiery ustalono na 24 lutego. Przypominamy, że dodatek będzie można nabyć za równowartość 9,95 dolarów za pośrednictwem serwisu Stardock’s Impulse.

Just Cause 2

Studio Avalanche zdecydowało się na przesunięcie debiutu drugiej odsłony przygód Rico Rodrigueza – Just Cause 2 (PC, X360, PS3) – na trzeci kwartał 2009 roku. Pierwotnie gra miała się ukazać w pierwszym kwartale. Więcej informacji na jej temat znajdziecie w naszej obszernej zapowiedzi.

Splatterhouse

Koncern Namco Bandai potwierdził zeszłotygodniowe plotki na temat gry Splatterhouse. Otóż jej produkcja faktycznie została przeniesiona ze studia BottleRocket Entertainment do jednego z wewnętrznych oddziałów Namco Bandai, mającego na swoim koncie dobrze oceniane Afro Samurai. Premiera remake’u popularnej chodzonej bijatyki sprzed 20 lat odbędzie się w bieżącym roku.

Left 4 Dead

Survival Pack DLC, dodatek do świetnie przyjętego Left 4 Dead, będzie się składać nie tylko z nowych wersji kampanii Death Air i Death Toll (przystosowane do opcji Versus), ale także trybu Survival, w którym zespoły składające się z czterech osób będą próbować przetrwać jak najdłuższy okres czasu walcząc z zombiakami na dwunastu mapach. Dodatek zadebiutuje wiosną.

SOCOM Confrontation

Sony Computer Entertainment ujawniło oficjalną datę europejskiej premiery sieciowej strzelaniny SOCOM Confrontation. Dojdzie do niej 18 marca (pięć dni wcześniej zakupu będą mogli dokonać Brytyjczycy). Dzień później gra zostanie umieszczona w serwisie PlayStation Store. Pudełkowa wersja gry zostanie wydana w zestawie z bezprzewodowym headsetem.

Sklep GRY-OnLine

W ramach Sklepu GRY-OnLine wystartowała promocja poświęcona grze Street Fighter IV w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Osoby, które zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego uzyskają możliwość zdobycia tej świetnej wersji klasycznej bijatyki autorstwa firmy Capcom w cenie zaledwie 186,90 złotych (cena sugerowana przez dystrybutora – 259,90 złotych).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Warhammer 40,000: Dawn of War II

Ghostbusters: The Video Game

Wiedźmin: Powrót Białego Wilka

STCC The Game

Dragon Age: Początek

The Sims 3

Warriors Orochi 2

Zubo

RACE Pro

NBA 2K9

Avalon Code

Major League Baseball 2K9

My Fitness Coach

Rogue Trooper: The Quartz Zone Massacre

X-Men Origins: Wolverine

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Splatterhouse

ArmA 2: Armed Assault 2

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

MadWorld

Star Trek Online

Champions Online

gry