Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWii
Okładka My Fitness Coach (Wii)
OkładkaMy Fitness Coach (Wii)

My Fitness Coach Wii

Kolejny wirtualny trener, który z ekranu telewizora udzieli nam wskazówek, ustali szczegóły codziennego treningu oraz postara się zmotywować do działania. Oferuje około 500 różnych ćwiczeń i ładną oprawę audiowizualną.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My Fitness Coach Premiera Wii

2grudnia2008

producent: Respondesign wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do My Fitness Coach

Wii Sports

Wii Fit

Your Shape

My Fitness Coach to wirtualny trener, który pomoże spalić nadmiar tłuszczu i wrócić do formy. Twórcami tego domowego pomocnika w organizowaniu i przebiegu codziennych treningów jest firma Respondesign. Produkt został wydany przez Ubisoft. W swoich założeniach przypomina on niezwykle popularną aplikację Wii Fit.

Każdy z nas wie jak trudno zmobilizować się do pracy nad własną tężyzną fizyczną i utrzymaniem sprawności. Z pomocą przychodzą twórcy My Fitness Coach, którzy postanowili stworzyć cyfrowego trenera, motywującego nas do działania z ekranu telewizora lub monitora.

Osobisty wirtualny trener demonstruje poszczególny ruchy, podaje wskazówki oraz stara się zachęcić do wysiłku. W sumie otrzymujemy około 500 różnych ćwiczeń rozciągających, siłowych i wielu innych. Produkt można odpowiednio ustawić, zmieniając poszczególne elementy całego treningu (wybieramy jego długość i częstotliwość). Oprócz tego, program oferuje kilka różnych miejsc treningowych oraz różne motywy muzyczne. Nasze postępy są natomiast podsumowywane na przejrzystych wykresach.

Całość została opracowana w bardzo ładnej i czytelnej oprawie audiowizualnej. Na pewno problemu nie sprawi również obsługa aplikacji, dzięki przejrzystemu interfejsowi. Za pomocą kilku pytań możemy więc określić rodzaj treningu i nasze możliwości.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI My Fitness Coach

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.