Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Zubo (NDS)
OkładkaZubo (NDS)

Zubo NDS

Zubo to muzyczna produkcja wymagająca wyczucia rytmu i skierowana przede wszystkim do młodszej części użytkowników Nintendo DS. Trafimy do fantastycznego świata o nazwie Zubalon. Zamieszkują go niezwykłe, kolorowe zwierzaczki, zwane Zubami.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zubo Premiera NDS

3października2008

pudełko PL

3października2008

producent: Electronic Arts Inc. wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Zubo to muzyczna produkcja wymagająca wyczucia rytmu i skierowana przede wszystkim do młodszej części użytkowników Nintendo DS. Producentem gry jest studio EA Bright Light, mające swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii.

Trafimy do fantastycznego świata o nazwie Zubalon. Zamieszkują go niezwykłe, kolorowe zwierzaczki, zwane Zubami. Pomagamy im pokonać siły zła, chcące opanować ich ojczyznę. Napotkane w czasie wędrówki stworzonka karmimy, opiekujemy się nimi, a także pomagamy im zdobyć potrzebne umiejętności. Wszystko po to, żeby jak najefektywniej przebiegały walki z podłymi Zombami.

Rozgrywka opiera się w całości na muzyce – widać ją zresztą w Zubalonie, który cały przepełniony jest nutkami (stanowią one nawet walutę). W czasie starć z wrogami ważne jest m.in. stukanie zgodnie z rytmem muzyki w ekran dotykowy. Tylko w taki sposób udaje nam się pokonać złośliwe Zomby.

Developerzy zaimplementowali 55 różnych Zubów, z którymi możemy się zaprzyjaźnić. Dodatkową gratką są poukrywane sekrety Zubalonu, czyli chociażby mnóstwo mini-gier.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Zubo cena w dniu premiery: 119,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Zubo

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.