Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2009, 13:30

autor: Jiker

Wieści ze świata (EverQuest II, Warhammer Online, Dead Space 2) 17/06/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja EverQuest II i Warhammer Online: Age of Reckoning, premiera zestawu Mad Dog McCree, premiera trzeciego epizodu Wallace & Gromit’s Grand Adventures i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja EverQuest II i Warhammer Online: Age of Reckoning, premiera zestawu Mad Dog McCree, premiera trzeciego epizodu Wallace & Gromit’s Grand Adventures i inne. Zapraszamy do lektury.

Xbox

Nowy Xbox z wbudowanym Natalem i wsparciem dla okularów 3D wysokiej rozdzielczości, działających na zasadzie stereoskopu? Tak twierdzi redakcja serwisu TeamXbox w jednym ze swoich najnowszych wpisów na Twitterze. Ile w tym prawdy?

EverQuest II

Wczoraj fani EverQuesta II uzyskali możliwość zaopatrzenia się w aktualizację Monument and Might. Wraz z nią otrzymali oni dostęp do kilku nowości, w tym osiemdziesięciu niedostępnych wcześniej questów.

Mad Dog McCree Gunslinger Pack

Do sklepów w Stanach Zjednoczona trafiła strzelanina na szynach o tytule Mad Dog McCree Gunslinger Pack. Zestaw kosztuje 19,99 dolarów. W skład kompilacji wchodzą trzy odsłony produkcji popularnej niegdyś wśród właścicieli odtwarzaczy tzw. Laser Disców – Mad Dog McCree, Mad Dog 2: The Lost Gold oraz The Last Bounty Hunter. Europejska premiera gry nastąpi w sierpniu. Jej producentem jest Digital Leisure, a wydawcą Majesco.

Dead Space 2

Twórcy marki Dead Space – studio Visceral Games – nie są jeszcze gotowi do ujawnienia drugiej odsłony swojego cyklu. Najprawdopodobniej przyczyną jest fakt, że produkcja gry ciągle jest we wczesnym stadium. Z tego też powodu jedynymi aktualnie promowanymi tytułami firmy pozostaną Dante’s Inferno (premiera w przyszłym roku) oraz Dead Space: Extraction (debiut w październiku) na Wii.

Ubisoft

Prezes francuskiego koncernu Ubisoft – Yves Guillemot – oznajmił, że gry opracowywane z myślą o kolejnej generacji konsol i komputerów będą miały budżety trzy razy wyższe od obecnych. Oznacza to, że średni koszt dewelopingu produkcji osiągnie poziom nawet 60 milionów dolarów, głównie z powodu konieczności zatrudniania większej liczby pracowników. Nie zdziwi nas sytuacja, w której pociągnie to za sobą wzrost cen gier.

Wallace & Gromit’s Grand Adventures

Do sprzedaży trafił trzeci epizod przygodowej produkcji Wallace & Gromit’s Grand Adventures – zatytułowany Muzzled! Możecie go nabyć zarówno oddzielnie, jak i w zestawie z pozostałymi dwoma odcinkami dzieła Telltale Games. Jego cena ustalona została na poziomie 8,95 dolarów. Debiut edycji na Xboksa 360 w niedalekiej przyszłości.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Mythic Entertainment udostępniło aktualizację 1.3 do MMOcRPG Warhammer Online: Age of Reckoning. Szczegóły na jej temat znajdziecie w tym miejscu. Przy okazji pragniemy poinformować o starcie Rise of the Tomb Kings – zarówno na serwerach amerykańskich, jak i europejskich.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

ColorZ

Nostalgia

Puzzle Chronicles NDS

Puzzle Chronicles X360

Spellforce 2: Faith in Destiny

Family Fun Football

Salvo!

Heavy Weapon: Atomic Tank

Memento Mori

Metal Gear Solid: Peace Walker

Cities XL

Ant Nation

Teenage Mutant Ninja Turtles Smash-Up

GTI Club+

Dynasty Warriors 6: Empires

Free Realms

SuperCar Challenge

Cooking Mama 3

Mario & Sonic at the Olympic Winter Games

Cate West: The Vanishing Files

Champions Online

LEGO Battles

Road to Vegas

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Terminator Salvation Gramy!

Deca Sports 2

Dragon Age: Początek

Need for Speed Shift

Wolfenstein

Menadżer Kolarski 2009

gry