Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka SpellForce 2: Faith in Destiny (PC)
OkładkaSpellForce 2: Faith in Destiny (PC)

SpellForce 2: Faith in Destiny PC

Drugie rozszerzenie do wydanej w 2006 roku gry SpellForce 2, stanowiącej kolejną odsłonę popularnej serii łączącej elementy strategii oraz RPG. Za przygotowanie dodatku odpowiada indyjskie studio Trine Games, mające na swoim koncie także dodatki do Gothica 3 i The Guild 2.

To jest dodatek do gry SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen.

Strategiczne | fantasy | RTS | elementy RPG

SpellForce 2: Faith in Destiny Premiera PC

19czerwca2012

producent: Trine Game Studios wydawca: THQ Nordic / Nordic Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

SpellForce 2: Faith in Destiny to drugie oficjalne rozszerzenie do Spellforce 2: Shadow Wars – kontynuacji uznanego przez graczy cyklu, stanowiącego oryginalny miks gatunków cRPG i RTS. Przygotowało je oczywiście studio Phenomic.

Wraz z dodatkiem Faith in Destiny do rąk graczy oddana została zupełnie nowa kampania dla pojedynczego gracza, w ramach której, oprócz oczywiście nowych, spotykamy także starych bohaterów znanych z poprzedniego rozszerzenia oraz edycji podstawowej. Gracz wraz z rozwojem fabuły odwiedza zatem nie tylko wcześniej poznane już lokacje, ale również otrzymuje niepowtarzalną okazję dokładnego zbadania nowych obszarów. Czekają tam na niego liczne niebezpieczeństwa w postaci wrogów, w tym kilku nowych, oraz zastawionych przez nich pułapek.

Zmiany dotknęły również tryb rozgrywki wieloosobowej. Oprócz nowych map autorzy oddali do naszej dyspozycji nieznane wcześniej tryby zabawy. Niektóre z nich zostały wzbogacone o elementy charakterystyczne dla gier MMO. Twórcy zdecydowali się na taki ruch przede wszystkim z chęci poszerzenia bogactwa świata gry Spellforce 2.

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 206 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.4 / 10 na podstawie 699 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI SpellForce 2: Faith in Destiny

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

SpellForce 2: Faith in Destiny Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.5 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 GT lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7