Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWii
Okładka Teenage Mutant Ninja Turtles Smash-Up (Wii)
OkładkaTeenage Mutant Ninja Turtles Smash-Up (Wii)

Teenage Mutant Ninja Turtles Smash-Up Wii

TMNT Fighters

Kolejna gra, powstała na kanwie komiksu oraz serialu animowanego o Żółwiach Ninja. Jest to bijatyka, bardzo przypominająca pozycje z serii Super Smash Bros.

Akcji | seriale animowane | komiksy | ninja | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Teenage Mutant Ninja Turtles Smash-Up Premiera Wii

22września2009

producent: Game Arts wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Teenage Mutant Ninja Turtles Smash-Up

Super Smash Bros. Brawl

Power Rangers Samurai

The Grim Adventures of Billy & Mandy

TMNT Fighters to bijatyka, stworzona na kanwie popularnego komiksu i serialu animowanego Wojownicze Żółwie Ninja. Developerzy zdecydowali się na stworzenie nowego wątku fabularnego – scenariusz napisał sam Peter Laird (autor komiksu o żółwiach) - która odbiega od tego, co było nam dane zobaczyć w przeszłości. Po raz kolejny do walki ze złem stają cztery waleczne gady, czyli Leonardo, Donatello, Michaelangelo oraz Raphael. Ich poczynania śledzi sensei - szczur Splinter. Nasi bohaterowie posiadają niezwykłe umiejętności, które są nam pomocne w walce. Jak przystało na wojowników ninja, żółwie potrafią wbiegać na niewielkie ściany czy też wykonywać dalekosiężne skoki, by dotrzeć do ukrytych miejsc. W ich repertuarze znajdują się także widowiskowe ciosy.

Gra pozwala na korzystanie z pilota i Nunchuka jednocześnie, ale można się też bawić się przy pomocy samego Wiimote'a. TMNT Fighters oferuje rozgrywkę w kilku trybach - m.in. Story Mode, Battle Royal, Tournament czy Training, z których najistotniejszym jest ten pierwszy, prowadzący nas przez liczne plansze oraz pozwalający na odkrywanie kolejnych postaci, występujących w komiksowych i serialowych pierwowzorach.

Twórcy zaprezentowali historię wojowniczych żółwi, korzystając z technologii 2.5D, dodając do standardowych dwóch wymiarów głębię. Dzięki temu nasi bohaterowie mogą teraz zostać zaatakowani także z drugiego planu. Grafika w TMNT Fighters prezentuje się bardzo okazale. Wszystkie elementy wirtualnego świata zostały wykonane z dużą dokładnością. Na uwagę zasługuje interakcja z elementami nas otaczającymi, która stoi na wysokim poziomie – podczas walki możemy wykorzystywać różne przedmioty znajdujące się wokół nas – np. przedziurawienie kopniakiem zbiornika z wodą spowoduje zatrzymanie przeciwnika przez tryskającą falę.

Ostatnia modyfikacja 19 lutego 2015

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Teenage Mutant Ninja Turtles Smash-Up

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.