Dailymotion
Tvgry na Youtube

Need for Speed Shift profil kierowcy

14 592 wyświetlenia

(1:18)

16 czerwca 2009

Wideo z Need for Speed Shift od Slightly Mad Studios | Opublikowano 2009-06-16 14:41 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 1:18.

Need for Speed Shift

Need for Speed Shift

PC PlayStation Xbox Mobile
Data wydania: 15 września 2009
Need for Speed Shift - Encyklopedia Gier
7.4

GRYOnline

7.4

Gracze

7.8

Steam

Oceń Grę
The Red Lantern zwiastun z datą premiery

The Red Lantern zwiastun z datą premiery

trailer

13 października 2020

The Red Lantern zwiastun z datą premiery
Star Fox - omówienie gry

Star Fox - omówienie gry

trailer

19 czerwca 2026

Star Fox - omówienie gry
Citizen Sleeper zwiastun premierowy

Citizen Sleeper zwiastun premierowy

trailer

6 maja 2022

Citizen Sleeper zwiastun premierowy
Robobeat - zwiastun premierowy

Robobeat - zwiastun premierowy

trailer

15 maja 2024

Robobeat - zwiastun premierowy
Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

trailer

2 czerwca 2026

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch
Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

trailer

17 czerwca 2026

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia
Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

trailer

17 czerwca 2026

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt
Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

trailer

12 czerwca 2026

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym
Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

trailer

9 grudnia 2021

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy
Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

trailer

17 czerwca 2026

Between Time: Escape Room - zwiastun rozgrywki

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

R
Centurion
20
2009-06-18 23:20

Najlepiej by było gdyby zrobili hot pursuit 3, underground 3, most wanted 2 a nie podbierają pomysły innych a jak już coś sami wymyślą to jest do d...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Chorąży
15
2009-06-18 00:06

Czemu mi to przypomina grand turismo 4 z ps2? Lepiej by zrobili remake hot pursuit z tymi samymi mapami bo były one naprawde fajne i ten przejazd przez drewnianą szope czy co to tam było. To levelowanie chyba też na siłe jest, twórcy chcą z tego rpg-a zrobić czy co.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Apokalipsis
😊
Senator
64
2009-06-17 22:15

I tak NFS:Most Wanted będzie najlepszy grafika dobra jak na date wydania,poziom trudności tez dobry i te fury i całe to miasto to wszystko wymiata

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Pretorianin
16
2009-06-17 19:30

Kurcze co to za kult BMW?
A co do gry to nadzieję już i tak straciłem:D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Konsul
38
2009-06-17 15:42

Najpierw się ludzie podniecają, a potem i tak będzie kicha...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
MasheronRychu
Konsul
19
2009-06-17 14:00

[21] to samo pomyslalem gdy oglalem filmik..

ale moze to bedzie cos lepszego od undercovera..

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Storm93
Hardstyle Lover
22
2009-06-17 13:56

SHIFT ? To nie może się udać, dobrych gier nie robi się na szybko - Pamiętajcie !!!

Gra rzekomo jest już tworzona ponad 2 lata.

Grafika w grze wcale zła nie jest, co widać chociażby w materiale Gramy!. Przynajmniej nic się nie świeci gdy nie powinno i wszystko wyraźnie widać.

Czekamy do 17 września ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
claudespeed18
Call me Snake
227
2009-06-17 13:44

super filmik, już chce w to grac :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Oromu
Generał
28
2009-06-17 13:36

Gra będzie czadowa!!! Tylko nie rozumiem po co gol video, widzieliśmy już gramy...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
5
2009-06-17 09:12

SHIFT ? To nie może się udać, dobrych gier nie robi się na szybko - Pamiętajcie !!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
22
2009-06-16 23:18

Seria skończyła się na Porsche 2000, ale Shift wygląda nawet przyzwoicie. Nie mogę się doczekać pokonania "Północnej Pętli" :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
7
2009-06-16 23:14

Witam. po obejrzeniu tego i poprzedniego filmiku stwierdzam, że będzie to kicha. Grafika w ogóle nie powala i wygląda jakby zrobili go jacyś programiści do własnego użytku, a nie dla masy oczekujących na tą grę graczy. Widziałem kilka screenów gdy zapowiedzieli tą ge i tam wyglądalo to na grafikę na poziomie Grida. Nie wiem w jakim zaawansowanym stopniu jest ta gra ale jeśli się to nie poprawi to będzie klapa. Popatrzcie na to jak to auto jedzie, jak się prowadzi. Nie widać w tym nic naturalnego. Ciągle sztywne, zero jakiegoś przechyłu. Ludzie jak możecie pisać, że to jest świetne. Co do lvl i poziomu umiejętności kierowcy to podchodzę do tego sceptycznie ale każdy ma własne zdanie. Mnie to nie przekonuje jak narazie i uważam, że seria gry skończyła się na underground 2. Pozdrawiam :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
👍
Pretorianin
38
2009-06-16 22:40

zajebista giera bedzie! sciagniete z Forza te Car Levele itp :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2009-06-16 22:13

Wrecker Level bleee widać zmuszają do pajacowania po torze innym się to spodoba ale mi w ogóle nie przypada do gustu no i strasznie podobne do pro streeta a mi się on podobał więc nie jest tragicznie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
17
2009-06-16 21:44

wygląda na strasznie podobna grę do GRIDA

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Patryx0
Look for the Light
152
2009-06-16 21:39

Jakieś levele, wrecker lvl 50.. lol? ;| No nie wiem.. mam nadzieję że będzie się to dobrze sprawować, choć brzmi trochę nie - NFS'owo.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Konsul
55
2009-06-16 20:39

heh pragne przypomniec iz wszyscy prawdziwi fani NFS (czyt.Ci ktorzy grali w to od samego poczatku serii) domagaja sie powrotu do gorzystych terenow z pieknymi widokami i piekacym sloncem,z egzotycznymi pojazdami itd. po prostu powrot do korzeni a nie klepanie naokraglo tych torowek...

ps.ten filmik juz od wczoraj jest na GT i to w HD i powiem tak.tu wszystko rozmazane i nic nie widac ale jak sie obejrzy toto w hd to grafika nie umywa sie do grida.oby sie przyjemnie gralo bo na wypasiona grafe juz nie czekam...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Chorąży
16
2009-06-16 20:31

NAM CHODZI CAŁY CZAS O TEN WŁAŚNIE SCHEMAT. Nie można tego normalnie pojąć ? My chcemy ulice, tuning i piękne kobiety sygnalizujące start machając chorągiewką. Od bardzo dawna nie wypuścili żadnej dobrej i konkretnej gry o tej tematyce i dlatego się domagamy, by takowa powstała. Przecież Need For Speed to wprowadził do gier ściganych. Gra byłaby w porządku. gdyby nie była na marce Need for speeda - bo NFS spadł już na dno. I pomyśleć, że Black Box zjebał na maxa 2 ostatnie części naszej ulubionej serii.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
11
2009-06-16 19:39

w gridzie też nie było zasad, a to może być fajne, wreszcie odchodzą od schematu miasto i tuning

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
Centurion
25
2009-06-16 17:52

Będzie wypas, na Dominator 50-ty level podoba mi się ta predkość, chyba pobiją rekord Guinesa w odczuciu predkosci w grach, bedzie adrenalina. Miodzio:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Kserkses
Generał
193
2009-06-16 17:34

no nic nowego nie wnosi speed lepiej czekac na forze

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Centurion
33
2009-06-16 17:32

w grand turismo tez nie ma uszkodzen a mimo to jest to jedna z najlepszych scigalek, a pro street byl dobra gra tylko ze nie dla fanow typowego NFSa, mi sie podobal

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
4
2009-06-16 16:55

Mam nadzieje ze jednak cos fajnego z tego wyjdzie, jednak jak dla mnie to za bardzo w tym prostreeta a za mało GRID-a ;) a w oczy rzuca się brak uszkodzeń ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Konsul
24
2009-06-16 16:45

Z chęcią w to zagram

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Centurion
33
2009-06-16 16:34

czyli to bedzie taki grid bez zasad, mozna spychac tracac i nikt sie nie bedzie tego czepial, czyli jednak cos z NFS zostalo

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Radanos
Szczęść Boże
116
2009-06-16 16:19

taki poprawiony pro street, czyli kicha

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Generał
46
2009-06-16 15:47

Ale lepiej zeby dalo sie na tym wygodnie jezdzic rowniez z profesjonalnymi kierowcami i bez zrecznosciowych asyst

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
😍
Generał
46
2009-06-16 15:45

wygląda na coś z pogranicza toca i zrecznosciowki , moze byc fajna kto wie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Senator
30
2009-06-16 15:32

Nie ma to tamto gra będzie superowa!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
PitbullHans
Legend
94
2009-06-16 15:21

Bida.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
DJ Pinata
😱
DJ Pinata
55
2009-06-16 15:20

Levele?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
31
2009-06-16 15:17

Undercover też był fajny ... na trailerach. Ocenie dopiero kiedy zagram ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Krecik1218
👍
Pretorianin
113
2009-06-16 14:50

Ale wy szybcy z tym filmem. Ja już go widziałem kiedy E3 było

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
👍
Generał
205
2009-06-16 14:48

Zapowiada się Ciekawie :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Pretorianin
74
2009-06-16 14:44

nawydziwiane... szkoda jeszcze, ze nie polecial :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl