Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2006, 14:45

autor: Elrond

Gorąca końcówka 2006 roku według serwisu IGN

Powoli zbliża się jesień, popędzana przez zimę – dzień będzie krótszy, wszystko szarawe i w ogóle deprecha, ale nie dla graczy, o nie. Okres ten, głównie za sprawą Świąt Bożego Narodzenia, to prawdziwy raj. Aby nie zgubić się w gąszczu tytułów i przez przypadek nie kupić gniota, który zepsuje nam radosny, wigilijny nastrój, serwis IGN przygotował krótki przewodnik po grach na PC, które pojawią się pod koniec tego roku.

Powoli zbliża się jesień, popędzana przez zimę – dzień będzie krótszy, wszystko szarawe i w ogóle deprecha, ale nie dla graczy, o nie. Okres ten, głównie za sprawą Świąt Bożego Narodzenia, to prawdziwy raj. Aby nie zgubić się w gąszczu tytułów i przez przypadek nie kupić gniota, który zepsuje nam radosny, wigilijny nastrój, serwis IGN przygotował krótki przewodnik po grach PC, które pojawią się pod koniec tego roku.

Jakie więc tytuły będą najgorętsze według redaktorów IGN? Oto one:

Gry akcji

FPS

  1. Battlefield 2142

FPS - rozszerzenia

  1. F.E.A.R. Extraction Point

Gry strategiczne

Strategie - rozszerzenia

Gry RPG

Gry MMORPG

  1. ArchLord

MMORPG - rozszerzenia

  1. EverQuest II: Echoes of Faydwer
  2. World of Warcraft: The Burning Crusade

Gry sportowe

Gry samochodowe

Symulacje

Symulacje - rozszerzenia

Teraz tylko pozostaje mieć zaprzyjaźnionego, bogatego Świętego Mikołaja, który mógłby wszystko to przytaszczyć pod choinkę. A jakie są Wasze oczekiwania na ostatni kwartał tego roku?