Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 września 2006

Nadciągają materiały dodatkowe do Red Orchestra: Osfront 41-45
Nadciągają materiały dodatkowe do Red Orchestra: Osfront 41-45

Elrond, 17 września 2006, 22:01

Przedstawiciele firmy deweloperskiej Tripwire Interactive, odpowiedzialnej za stworzenie pierwszoosobowego shootera z akcją osadzoną podczas II Wojny Światowej, opartego na silniku Unreal, Red Orchestra: Osfront 41-45, zapowiedzieli, iż w najbliższym czasie ukaże się niewielkie uaktualnienie gry. Przyniesie ono m.in. nową broń (Gewehr 41) oraz nowe wersje dialogów rosyjskich.

Koch Media, JoWooD i Namco Bandai - razem przeciw piractwu

Elrond, 17 września 2006, 20:51

Przedstawiciele firm wydawniczych Koch Media, JoWooD i Namco Bandai poinformowali o zacieśnieniu współpracy w zwalczaniu piractwa. Działając przy wsparciu ze strony GVU (niemiecka organizacja zajmująca się sprawami łamania praw autorskich), wspomniane korporacje zamierzają poprzez adresy IP identyfikować "piratów" rozprowadzających nielegalnie gry i programy w sieciach P2P.

Ruszyły zapisy na beta testy EverQuest II: Echoes of Faydwer
Ruszyły zapisy na beta testy EverQuest II: Echoes of Faydwer

Elrond, 17 września 2006, 17:41

Przedstawiciele firmy Sony Online Entertainment poinformowali o rozpoczęciu zapisów do beta testów trzeciego rozszerzenia EverQuest II, Echoes of Faydwer. Pierwsza "fala" testerów rozpocznie zabawę i jednocześnie pracę w środę, 20 września.

Fatal Inertia w nowych screenach
Fatal Inertia w nowych screenach

Elrond, 17 września 2006, 17:14

Korporacja Koei, przygotowująca z myślą o konsoli PS3 futurystyczne wyścigi, Fatal Inertia, postanowiła zaprezentować kilka nowych screenów z rozgrywki. Przy okazji poinformowano, iż pierwotny termin premiery nie uległ zmianie i gra ukaże się na półkach sklepowych wraz z rynkowym debiutem najnowszego dziecka Sony w Japonii.

Dodatki do SpellForce II i Gothic 3 w produkcji

Elrond, 17 września 2006, 14:55

Mimo, iż przedstawiciele JoWooD nie podali tego oficjalnie do wiadomości, wygląda na to, iż serie SpellForce oraz Gothic doczekają się dodatków. Taką przynajmniej informację niesie ze sobą ostatni raport finansowy przedstawiony przez firmę.

Dodatkowe materiały do Prey za darmo
Dodatkowe materiały do Prey za darmo

Elrond, 17 września 2006, 14:08

Fani gry Prey, którzy po opublikowaniu ostatniej, czysto "technicznej" poprawki do wspomnianej pozycji, poczuli się nieco zawiedzeni brakiem w niej np. dodatkowych map, już niedługo otrzymają materiały dodatkowe całkowicie za darmo.