Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 września 2006

Poradnik: Call of Juarez

Redakcja GRYOnline.pl, 14 września 2006, 21:01

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Call of Juarez”. Poniższy tekst zawiera dokładny opis przejścia kampanii singleplayer gry, na którą składa się kilkanaście rozbudowanych poziomów. W miarę możliwości staram się przedstawić najlepszą ścieżkę, pozwalającą w szybszy i bezpieczniejszy sposób dotrzeć do celu.

573 gry na targach Tokyo Game Show 2006

eLKaeR, 14 września 2006, 17:55

Za osiem dni wystartuje trzecie wielkie elektroniczno-rozrywkowe święto w tym roku, czyli targi Tokyo Game Show 2006. W stolicy Kraju Kwitnącej Wiśni swoje osiągnięcia zaprezentuje wielu producentów i wydawców, więc można się spodziewać prawdziwego festiwalu gier.

Nadchodzi demo Guitar Hero II
Nadchodzi demo Guitar Hero II

Vercetti, 14 września 2006, 17:48

Redaktorzy amerykańskiego Official PlayStation Magazine podali do wiadomości, że w najnowszym, listopadowym numerze ich pisma, będzie można znaleźć wersję demonstracyjną długo oczekiwanej gry zręcznościowej o nazwie Guitar Hero II.

Supreme Commander nie tylko na PC. Chris Taylor zainteresował się konsolami!

eLKaeR, 14 września 2006, 16:55

Nadchodząca gra Supreme Commander ma przywrócić gatunkowi RTS świetność z czasów Starcraft czy Total Annihilation. Nic dziwnego, gdyż za "Naczelnym Wodzem" stoi autor tej ostatniej pozycji – Chris Taylor. Projektant ten ujawnił właśnie dość ciekawą wiadomość, dotyczącą swojego najnowszego dzieła.

Konami na targach Tokyo Game Show 2006

Jiker, 14 września 2006, 15:17

Japońska firma Konami ujawniła listę gier, które zostaną przez nią zaprezentowane w trakcie nadciągających targów Tokyo Game Show 2006 (22-24 września). Znalazły się wśród nich pozycje na następujące platformy: Wii, PS3, Xbox 360, PS2, PSP oraz Nintendo DS.

Czy Microsoft wypuści na rynek nową wersję 360-tki, wyposażoną w wewnętrzny napęd HD-DVD?

Jiker, 14 września 2006, 14:20

Serwis DigiTimes donosi, powołując się na tajwańskie źródła , że koncern Microsoft dokonuje właśnie selekcji fabryk, w których możnaby rozpocząć produkcję wewnętrznego napędu HD-DVD, który mogłby się stać integralną częścią projektowanej właśnie nowej wersji konsoli Xbox 360.

Hironobu Sakaguchi wypowiada się na temat Lost Odyssey
Hironobu Sakaguchi wypowiada się na temat Lost Odyssey

Jiker, 14 września 2006, 13:08

Hironobu Sakaguchi, prezes firmy Mistwalker, ujawnił pierwsze szczegółowe informacje na temat gry Lost Odyssey, jednej z najbardziej oczekiwanych pozycji z gatunku jRPG. Doszło do tego w trakcie wywiadu udzielonego dziennikarzom japońskiego magazynu Famitsu.

It's A Wonderful World - nowa produkcja autora Kingdom Hearts

Jiker, 14 września 2006, 12:02

Japońska firma Square Enix ujawniła wreszcie nad czym aktualnie pracuje Tetsuya Nomura wraz ze swym zespołem (autorzy świetnie przyjętej serii Kingdom Hearts). Tą dosyć tajemniczą pozycją jest It’s A Wonderful World, nowa gra z gatunku action-RPG, powstająca na konsolę Nintendo DS.

Co dokładnie w limitowanej edycji kolekcjonerskiej Neverwinter Nights 2?

eLKaeR, 14 września 2006, 11:55

10 USD – tyle wyniesie amerykańska różnica cenowa pomiędzy standardową i kolekcjonerską edycją Neverwinter Nights 2. Ta druga wersja będzie oczywiście ściśle limitowana ilościowo i kosztować ma 59,99 USD (około 187 PLN). Jak dotąd dysponowaliśmy jedynie zakulisowymi informacjami na jej temat, ale dziś możemy przekazać Szanownym Czytelnikom wiadomości w pełni oficjalne.

Prezes Activision o cenie gier powstających dla konsoli PLAYSTATION 3

Jiker, 14 września 2006, 11:26

Prezes Activision, Robert Kotick, oznajmił przed kilkunastoma godzinami, że cena gier wydanych przez jego firmę z myślą o konsoli PLAYSTATION 3 zostanie ustalona na poziomie ok. $60. Informacja ta z pewnością uspokoiła potencjalnych właścicieli PS3, których jeszcze całkiem niedawno straszono plotkami sugerującymi, że będzie je można nabyć za równowartość $70, a nawet $90.

Power Pack dla Kameo: Elements of Power już dostępny
Power Pack dla Kameo: Elements of Power już dostępny

Krystian Smoszna, 14 września 2006, 11:03

Wszystkich sympatyków gry Kameo: Elements of Power z pewnością ucieszy fakt, że na wirtualnym targowisku, dostępnym za pośrednictwem usługi Xbox Live, można zaopatrzyć się już w rozszerzenie programu o nazwie Power Pack.

UbiSoft opublikował trzeci dodatek do PeCetowej wersji gry Ghost Recon: Advanced Warfighter

Jiker, 14 września 2006, 10:48

Doczekaliśmy się kolejnego, trzeciego już Multiplayer Packa do PeCetowej wersji gry Ghost Recon: Advanced Warfighter. Dzięki niemu gracze mogą przetestować nowy tryb rozgrywki wieloosobowej, kilka dodatków do kooperacji oraz szereg usprawnień dotyczących m.in. konsoli, dzięki której zarządzamy naszym sieciowym kontem.

Final Fantasy XII dostanie sequel - jednak nie dla konsoli PlayStation 2

eLKaeR, 14 września 2006, 10:32

Rozwijając serię Final Fantasy jej twórcy nie zwykli przygotowywać sequeli, decydując się de facto na opracowywanie cyklu niezależnych od siebie gier. Odstępstwem od tej zasady była pozycja pt. Final Fantasy X-2, czyli bezpośrednia kontynuacja Final Fantasy X. Również dwunasta część bestsellerowej serii doczeka się rozwinięcia w postaci Final Fantasy XII: Revenant Wings.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (14/09/06)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (14/09/06)

Krystian Smoszna, 14 września 2006, 10:12

Pięć lat musiała czekać firma Capcom, aby jej produkt znalazł się na szczycie rankingu najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. Sukces ten japoński koncern zawdzięcza programowi o nazwie Dead Rising, który równie wielką popularnością cieszy się także w Stanach Zjednoczonych.

Nintendo odkrywa wszystkie karty w sprawie japońskiej premiery Wii
Nintendo odkrywa wszystkie karty w sprawie japońskiej premiery Wii

eLKaeR, 14 września 2006, 10:00

Wiiemy już właściwie wszystko, jeśli chodzi o japońską premierę konsoli Wii. Korporacja Nintendo ujawniła bowiem odpowiednie informacje w trakcie konferencji, zorganizowanej w ojczyźnie samurajów. Podano daty, ceny i tytuły oraz pokazano opakowanie etc. Działa już nawet strona internetowa pod adresem www.Wii.com.

Umbrella Chronicles na Wii dla fanów sagi Resident Evil

eLKaeR, 14 września 2006, 09:23

Japońska nazwa serii Resident Evil brzmi Biohazard. Przypominamy o tym dlatego, że w planach korporacji Capcom na przyszłość figuruje teraz również pozycja pt. Biohazard: Umbrella Chronicles – donosi o tym redakcja słynnego magazynu Famitsu rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni.

New York Times: Nintendo Wii zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 19 listopada
New York Times: Nintendo Wii zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 19 listopada

Krystian Smoszna, 14 września 2006, 08:50

Niewiele ponad dwa miesiące dzielą nas od premiery konsoli Wii na amerykańskim rynku. Najnowszy wynalazek japońskiego koncernu Nintendo stanie do rywalizacji o klienta równolegle z innym produktem rozrywkowym następnej generacji – PlayStation 3.

Infogrames/Atari – plan restrukturyzacji

Elrond, 14 września 2006, 08:45

Kilka dni temu informowaliśmy Was o niezbyt wesołej sytuacji koncernu Infogrames/Atari, którego akcje przestały być notowane na giełdzie paryskiej. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, firma przedstawiła plan restrukturyzacji.