Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl wrzesień 2006

Poradnik: Call of Juarez

Redakcja GRYOnline.pl, 14 września 2006, 21:01

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Call of Juarez”. Poniższy tekst zawiera dokładny opis przejścia kampanii singleplayer gry, na którą składa się kilkanaście rozbudowanych poziomów. W miarę możliwości staram się przedstawić najlepszą ścieżkę, pozwalającą w szybszy i bezpieczniejszy sposób dotrzeć do celu.

Zbliża się pecetowa wersja popularnego teleturnieju pt. Grasz czy nie grasz

eLKaeR, 20 września 2006, 08:55

Krótko po 20:00 w czwartki i soboty telewizja Polsat emituje kolejne odcinki teleturnieju Grasz czy nie grasz, w którym można wygrać nawet milion złotych. Oryginalny tytuł tej zabawy brzmi Deal or No Deal, a jej twórcami są ludzie, pracujący w siedzibie autorów słynnego programu Big Brother. Właśnie powstaje gra komputerowa, bazująca na amerykańskiej wersji DoND.

Zobacz grafiki koncepcyjne z nowej odsłony cyklu Prince of Persia
Zobacz grafiki koncepcyjne z nowej odsłony cyklu Prince of Persia

Krystian Smoszna, 22 września 2006, 08:28

Historia opowiedziana w trylogii Prince of Persia została zakończona, ale nie oznacza to, że koncern Ubisoft definitywnie zrezygnował z produkcji nowych gier z księciem w roli głównej. Aktualnie przygotowywana jest konwersja Dwóch Tronów na konsolę PlayStation Portable (pod nazwą Rival Swords) oraz kolejny, duży produkt...

Koniec problemów z oglądaniem filmów na konsoli Xbox 360
Koniec problemów z oglądaniem filmów na konsoli Xbox 360

BK, 6 września 2006, 06:59

Sporą niedogodnością dla posiadaczy Xboxa 360 był brak możliwości oglądania filmów dostępnych na twardym dysku połączonego z konsolą komputera PC. Mogli sobie na to pozwolić jedynie użytkownicy Windows Media Center.

Gothic 3 w
Gothic 3 w "złocie"

Krystian Smoszna, 13 września 2006, 08:10

Prace nad długo oczekiwaną, trzecią odsłoną cyklu Gothic, zostały zakończone – oznajmili wczoraj przedstawiciele firmy JoWood. Uzyskawszy „złoty” status, program powędrował do austriackiego oddziału koncernu Sony, gdzie zostanie powielony i zapakowany do pudełek.

Motomyszy z Marsa nie dają o sobie zapomnieć
Motomyszy z Marsa nie dają o sobie zapomnieć

Jiker, 5 września 2006, 11:24

Pamiętacie Motomyszy z Marsa? Rewelacyjnie, mamy coś dla Was. Z pewnością do podobnej konkluzji doszli ludzie z The Game Factory, którzy od jakiegoś czasu pracują nad dwoma wersjami gry Biker Mice From Mars, będącej adaptacją wymienionej wyżej kreskówki.

Gra Company of Heroes: Kompania Braci debiutuje na rynku
Gra Company of Heroes: Kompania Braci debiutuje na rynku

Krystian Smoszna, 11 września 2006, 11:31

Stało się! Jedna z najbardziej oczekiwanych strategii czasu rzeczywistego w bieżącym roku – gra Company of Heroes: Kompania Braci – zadebiutowała na rynku elektronicznej rozrywki. Produkt firmy Relic Entertainment, który został wydany przez THQ Inc., rozpoczął swoją egzystencję od próby podboju Ameryki Północnej.

PEGI na Gry-OnLine
PEGI na Gry-OnLine

Redakcja GRYOnline.pl, 15 września 2006, 15:36

Z prawdziwą przyjemnością (a nawet z odrobinką dumy) oddajemy w Wasze ręce jeszcze jeden element oceniania pojawiających się na rynku gier – i to jeden z najistotniejszych: kategoryzację PEGI.

Internetowa wypożyczalnia gier i video na życzenie - TP SA w natarciu

Metatron, 11 września 2006, 12:23

Telekomunikacja Polska od września będzie oferować usługi telewizyjne w sześciu miastach: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Katowicach. W październiku planowane jest wprowadzenie usługi Video on Demand (VoD). Do końca roku powinna ruszyć również internetowa wypożyczalnia gier video.

Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze
Graj i zarabiaj prawdziwe pieniądze

Fillipo, 19 września 2006, 13:40

Spędzanie wolnych chwil przy grach komputerowych to niezapomniana i fantastyczna rozrywka. Niekoniecznie może ona być tylko zabiciem wolnego czasu. Niektórzy gracze zarabiają na niej i to wcale niemało.

18 września Reebok otwiera Archiwum GRY-OnLine!
18 września Reebok otwiera Archiwum GRY-OnLine!

Redakcja GRYOnline.pl, 11 września 2006, 09:59

Prawdziwą niespodziankę dla czytelników GRY-OnLine przygotowała firma Reebok. To właśnie dzięki tej firmie, w dniu 18 września będziecie mieli niepowtarzalną okazję całkowicie za darmo zapoznać się z całym Archiwum GRY-OnLine, czyli wszystkimi materiałami opublikowany na naszych stronach od początku ich funkcjonowania.

Trzecia część Codename: Panzers pod skrzydłami Electronic Arts

eLKaeR, 15 września 2006, 13:44

Zarówno pierwszą, jak i drugą odsłonę serii Codename: Panzers pecetowi gracze przyjęli z dużym optymizmem. Węgierskie studio Stormregion chce więc zdyskontować popularność marki, tworząc kolejną pozycję z gatunku RTS dla komputerów osobistych. Po raz pierwszy i ostatni jak dotąd usłyszeliśmy o nowej grze blisko pół roku temu, ale teraz mamy wreszcie świeże informacje na jej temat.

Gothic 3 nadal w produkcji!
Gothic 3 nadal w produkcji!

Krystian Smoszna, 22 września 2006, 07:31

Zaledwie tydzień trwała radość fanów, związana z faktem ukończenia prac nad trzecią odsłoną cyklu Gothic. Przedstawiciele firmy Piranha Bytes poinformowali wczoraj za pośrednictwem oficjalnej strony gry, że po wysłaniu płyty matki do tłoczni, znaleziono błędy wymagające natychmiastowej interwencji programistów.

Dwa dodatki do Grand Theft Auto 4 będą dostępne w kilka miesięcy po premierze gry
Dwa dodatki do Grand Theft Auto 4 będą dostępne w kilka miesięcy po premierze gry

Krystian Smoszna, 27 września 2006, 20:42

O tym, że czwarta odsłona cyklu Grand Theft Auto będzie w wersji na konsolę Xbox 360 wzbogacona o różne dodatki, dowiedzieliśmy się podczas majowych targów E3. Przez kilka kolejnych miesięcy w temacie tym panowała absolutna cisza. Rąbka tajemnicy uchylono dopiero podczas imprezy X06, która dziś rozpoczęła się w Barcelonie.

World of Warcraft - amerykański MMORPG, który podbił świat
World of Warcraft - amerykański MMORPG, który podbił świat

Metatron, 6 września 2006, 10:08

Popularność World of Warcraft nie słabnie. Z dnia na dzień nowi gracze przybywają do świata najpopularniejszej gry MMO. Amerykanie są dumni, ponieważ rzadko się zdarza, żeby gra wyprodukowana w ich kraju odniosła tak ogromny, globalny sukces. Jedna z ważniejszych amerykańskich gazet, New York Times, nie omieszkała zauważyć tego faktu.

Antologia American Conquest
Antologia American Conquest

eLKaeR, 26 września 2006, 13:55

Wśród strategii czasu rzeczywistego ostatnich trzech lat wyróżniają się produkty spod znaku American Conquest. Traktują one o nowożytnej historii Ameryki – począwszy od podbojów kolonialnych, a skończywszy na Wojnie Secesyjnej z XIX wieku. Już wkrótce trzy dzieła developerów z GSC Game World dostępne będą w ramach jednego zestawu.

Posiadacze konsoli Xbox 360 mogą pobrać już demo gry F.E.A.R.
Posiadacze konsoli Xbox 360 mogą pobrać już demo gry F.E.A.R.

Krystian Smoszna, 25 września 2006, 14:19

Mimo, że do premiery gry F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon na konsolę Xbox 360 pozostało jeszcze trochę czasu, posiadacze urządzenia firmy Microsoft mogą już teraz przetestować ów produkt pod kątem rozgrywki jednoosobowej. Stało się to możliwe dzięki wersji demonstracyjnej programu, która została udostępniona na wirtualnym targowisku usługi Xbox Live.

Myśli nieprzemyślane - Ideał piękna
Myśli nieprzemyślane - Ideał piękna

Redakcja GRYOnline.pl, 29 września 2006, 19:13

Chciałem, żeby i fajnie wyszło, i było co poczytać, a może i oko na czym zawiesić, i zapodałem moim szacownym rozmówcom temat – beware! – wirtualny ideał piękna.

Poradnik: LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

Redakcja GRYOnline.pl, 29 września 2006, 17:49

Oto przed tobą kompletne kompendium wiedzy na temat LEGO Star Wars II, gry z jednej strony dość prostej, ale z drugiej najeżonej sekretami i odblokowanymi dodatkami, do których trzeba wiedzieć jak się zabrać. Zaczynamy od pełnego omówienia Story Mode, tak by od razu wyeliminować wszystkie możliwe problemy z występującymi w grze zagadkami.

Trzeci dodatek do gry Zoo Tycoon 2 w
Trzeci dodatek do gry Zoo Tycoon 2 w "złocie"

Krystian Smoszna, 26 września 2006, 09:42

Już za niespełna trzy tygodnie na amerykańskim rynku pojawi się kolejne rozszerzenie gry Zoo Tycoon 2. Produkt, który nosi tytuł Marine Mania, osiągnął już „złoty” status i powędrował do tłoczni.