Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 września 2006

Europejski line-up Segi ogłoszony

Metatron, 3 września 2006, 18:26

Sega opublikowała listę wydawanych przez siebie gier, które w ciągu najbliższego półrocza zawitają na europejskie półki sklepowe. Jak widać z poniższego zestawienia, plany są niezłe. Japoński wydawca, podobnie jak i wielu innych, powoli odchodzi od konsol obecnej generacji i skupia się na X360, oraz nadchodzących PS3 i Wii.

NDS jako odtwarzacz mp3 - zapowiedź oficjalnej przystawki Nintendo

Metatron, 3 września 2006, 17:16

Nintendo zapowiedziało wydanie przystawki do przenośnej konsoli NDS, która umożliwi nam poszerzenie jej funkcji o odtwarzacz mp3. Co prawda w obiegu nieoficjalnym już od dawna krążą programy to umożliwiające, ale teraz można będzie liczyć na licencjonowany produkt.

Mija termin zapisów na betatesty nowego MMORTS
Mija termin zapisów na betatesty nowego MMORTS

Metatron, 3 września 2006, 15:57

Chętni do zapisania się na zamknięte testy beta wersji gry MMO Boundless Planet powinni się spieszyć. Jutro rejestracja ma zostać zakończona. Później testowanie odbywać się będzie w grupie zamkniętej.

Zapowiedziano "Nanostray 2"

Metatron, 3 września 2006, 11:57

Shin’en Multimedia, firma znana z tworzenia gier na przenośne konsole Nintendo, zapowiedziała wydanie drugiej części hitu z NDS – Nanostray. Gra, podobnie jak poprzedniczka, będzie strzelaniną przywodzącą na myśl liczne produkcje, które swego czasu rządziły w salonach gier.

"Bully" zmienia nazwę

Metatron, 3 września 2006, 09:49

Canis Canem Edit – tak będzie brzmiał nowy, europejski tytuł wzbudzającej liczne kontrowersje gry Rockstara, znanej dotąd jako Bully. Nowa nazwa jest łacińskim mottem wyimaginowanej szkoły, w której ma miejsce akcja gry. Można ją przetłumaczyć jako „Pies je psa”.

Ruszyła strona
Ruszyła strona "Contact" - wyczekiwanej gry na NDS

Metatron, 3 września 2006, 08:40

Atlus U.S.A. – wydawca oczekiwanej przez posiadaczy konsoli NDS gry Contact, uruchomił poświęconą tej produkcji anglojęzyczną stronę. Chętni zapoznają się na niej z zarysem fabuły, opisem bohaterów, wprowadzeniem w mechanikę gry, licznymi screenshotami oraz wieloma innymi informacjami, w tym nawet z komentarzami twórców dotyczącymi projektu.