Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 września 2006

Myśli nieprzemyślane - Ideał piękna
Myśli nieprzemyślane - Ideał piękna

Redakcja GRYOnline.pl, 29 września 2006, 19:13

Chciałem, żeby i fajnie wyszło, i było co poczytać, a może i oko na czym zawiesić, i zapodałem moim szacownym rozmówcom temat – beware! – wirtualny ideał piękna.

Poradnik: LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

Redakcja GRYOnline.pl, 29 września 2006, 17:49

Oto przed tobą kompletne kompendium wiedzy na temat LEGO Star Wars II, gry z jednej strony dość prostej, ale z drugiej najeżonej sekretami i odblokowanymi dodatkami, do których trzeba wiedzieć jak się zabrać. Zaczynamy od pełnego omówienia Story Mode, tak by od razu wyeliminować wszystkie możliwe problemy z występującymi w grze zagadkami.

Konami potwierdziło datę wydania europejskiej wersji PES 6
Konami potwierdziło datę wydania europejskiej wersji PES 6

Jiker, 29 września 2006, 15:19

Firma Konami potwierdziła europejską datę premiery gry Pro Evolution Soccer 6. Program w wersjach na konsole PlayStation 2, Xbox 360 oraz komputery osobiste trafi na półki sklepowe 27 października 2006 roku.

Reggie Fils-Aime o podboju światowego rynku gier

Jiker, 29 września 2006, 14:01

Reggie Fils-Aime, prezes Nintendo of America, wyznał wywiadzie udzielonym telewizji ABC, że potencjał drzemiący w Wii może pomoc firmie Nintendo w odzyskaniu pozycji lidera wśród producentów konsol.

Peter Moore: "Jesień nie przyniesie obniżki ceny Xboxa 360"

Jiker, 29 września 2006, 13:13

„Tegoroczna jesień nie przyniesie żadnej obniżki ceny Xboxa 360”, stwierdził Peter Moore, wiceprezes Microsoftu ds. serwisów interaktywnych, kilka godzin po zakończeniu niedawnej konferencji zorganizowanej w ramach imprezy X06.

Użytkownicy gier z cyklu City of Heroes nie zostaną na lodzie

Krystian Smoszna, 29 września 2006, 12:37

Wczorajsza wiadomość dotycząca nowej gry MMO, w której zobaczymy super-bohaterów z komiksów firmy Marvel, mogła poważnie zaniepokoić sympatyków cyklu City of Heroes. Odpowiedzialne za powstanie tego ostatniego programu studio Cryptic jest bowiem głównym developerem w projekcie Marvel Universe Online. Czy oznacza to zaniechanie dalszego rozwoju produktów wydawanych przez NCSoft?

Tales of the Abyss w
Tales of the Abyss w "złocie"

Jiker, 29 września 2006, 12:37

Firma Namco Bandai poinformowała o zakończeniu produkcji amerykańskiej wersji Tales of the Abyss, najnowszej odsłony serii gier jRPG. Tam samym gra weszła w tzw. „złotą” fazę i trafiła do tłoczni. Już niebawem, bo 10 października, trafi na tamtejsze półki sklepowe.

Co się dzieje z Too Human?
Co się dzieje z Too Human?

Jiker, 29 września 2006, 11:56

Too Human była jedną z najlepiej zapowiadających się gier na konsolę Xbox 360. Jednakże tylko do momentu, gdy podczas tegorocznych targów E3 zaprezentowano graczom pierwsze demo. Utwierdziło ono wielu w przekonaniu, że przed grą jeszcze długi okres developingu, na co wskazywały m.in. błędy graficzne, a także problemy z kamerą i niestabilną animacją.

The Elder Scrolls IV: Oblivion - czy jest szansa na duże rozszerzenie?
The Elder Scrolls IV: Oblivion - czy jest szansa na duże rozszerzenie?

Krystian Smoszna, 29 września 2006, 10:32

Potwierdzona wczoraj przez firmę Bethesda Softworks LLC informacja o premierze rozszerzonej wersji The Elder Scrolls IV: Oblivion na konsolę PlayStation 3, wywołała ożywione dyskusje fanów dotyczące ewentualnej publikacji dużego dodatku do już istniejących edycji programu. Chociaż na razie twórcy gry milczą w tej sprawie, szansa na rozszerzenie jest i to duża...

Powstaje anglojęzyczna wersja Gurumin: A Monstrous Adventure - jRPG na PSP
Powstaje anglojęzyczna wersja Gurumin: A Monstrous Adventure - jRPG na PSP

Metatron, 29 września 2006, 09:57

Mastiff LLC, firma wydawnicza posiadająca swoje siedziby w Tokio, San Francisco i Los Angeles ogłosiła, że trwają prace nad anglojęzyczną wersją Gurumin: A Monstrous Adventure - japońskiej gry action-RPG na PSP. Ukaże się ona w Stanach Zjednoczonych na początku przyszłego roku. O premierze europejskiej na razie nie ma mowy.

Zakończono prace nad grą Football Manager 2007
Zakończono prace nad grą Football Manager 2007

Krystian Smoszna, 29 września 2006, 09:41

Kolejna odsłona cyklu Football Manager, za której powstanie odpowiada firma Sports Interactive, jest już gotowa. Program osiągnął przedwczoraj „złoty” status, a to oznacza, że od rynkowego debiutu dzieli go jedynie wytłoczenie płyt i zapakowanie ich do pudełek.

Znamy datę premiery gry The Mark w Europie
Znamy datę premiery gry The Mark w Europie

Krystian Smoszna, 29 września 2006, 09:19

Chociaż program o nazwie The Mark miał pierwotnie zadebiutować na rynku przed świętami Bożego Narodzenia, wczoraj okazało się, że firma JoWood ma zamiar opublikować go wcześniej, bo już pod koniec października bieżącego roku.

Lada dzień startuje ArchLord - bez systemu PLAYplus
Lada dzień startuje ArchLord - bez systemu PLAYplus

Metatron, 29 września 2006, 08:53

W ciągu najbliższych dni odbędzie się wielkie wydarzenie w świecie Chantry, które oficjalnie zakończy betatesty ArchLord - gry MMORPG, którą wydawać będzie firma Codemasters. Tytuł trafi do sklepów w przeciągu najbliższego tygodnia, a w następny piątek (6-go) wystartują serwery i rozpocznie się rozgrywka.

Nintendo zabrakło pudełek do gier na NDS, kto na tym ucierpi?

Metatron, 29 września 2006, 08:00

Nikomu nie trzeba mówić, jak wielkim powodzeniem cieszy się Nintendo DS w Japonii. Zarówno konsole jak i gry rozchodzą się tam jak ciepłe bułeczki. Olbrzymie zainteresowanie przerosło możliwości producenta, co doprowadziło do tego, że zabrakło plastikowych opakowań na gry. Kto na tym ucierpi? Oczywiście Europa, a dokładniej mówiąc kraje Beneluksu.

O jakie gry możemy prosić Świętego Mikołaja? - Microsoft sporządza listę tytułów na X360 i PC

Metatron, 29 września 2006, 07:00

Jaki okres jest najbardziej obfity w nowe gry? Kiedy pojawia się najwięcej wyczekiwanych tytułów? Dla każdego fana gier odpowiedź jest prosta – przed Świętami. Zobaczmy zatem, co na Gwiazdkę zapowiedział Microsoft zarówno dla posiadaczy X360, jak i użytkowników komputerów. Ponadto zapraszamy do zapoznania się z kompletną listą gier które pojawiły się podczas kończącego się dzisiaj X06.

Uaktualnienie - Następca "Podwójnego Agenta" wyłącznie na X360 i PC

Metatron, 29 września 2006, 05:51

Podczas wczorajszej konferencji Microsoftu, która otwierała barcelońskie X06 pojawiło się sporo informacji na temat gier, na które wyłączność będzie miał gigant z Redmond. Na tej liście znalazła się również kolejna część przygód Sama Fishera.