Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2006, 12:37

autor: Jiker

Tales of the Abyss w "złocie"

Firma Namco Bandai poinformowała o zakończeniu produkcji amerykańskiej wersji Tales of the Abyss, najnowszej odsłony serii gier jRPG. Tam samym gra weszła w tzw. „złotą” fazę i trafiła do tłoczni. Już niebawem, bo 10 października, trafi na tamtejsze półki sklepowe.

Firma Namco Bandai poinformowała o zakończeniu produkcji amerykańskiej wersji Tales of the Abyss na PS2, najnowszej odsłony serii gier jRPG. Tam samym gra weszła w tzw. „złotą” fazę i trafiła do tłoczni. Już niebawem, bo 10 października, trafi na tamtejsze półki sklepowe.

Tales of the Abyss w 'złocie' - ilustracja #1

W Tales of the Abyss wcielamy się w dwie osoby – Luke'a i jego towarzyszkę, Tię. Pierwszym bohaterem jest chłopak, arystokrata z urodzenia, którego przed siedmioma laty porwali nieznani sprawcy. Traumatyczne przeżycia, którym został poddany w niewoli spowodowały, iż stracił pamięć. Pod udanej ucieczce i powrocie do swojego domu starał się odbudować własne wspomnienia, wiele czasu poświęcił również treningowi fizycznemu. Po kilku latach wyrusza wraz z Tią, czarodziejką, w świat, aby pomagać ludziom i naprawiać szkody, wyrządzone przez największych brutali wirtualnego świata.

Tales of the Abyss w 'złocie' - ilustracja #2

Premiera europejskiej wersji gry odbędzie się najprawdopodobniej w grudniu 2006 roku. Więcej informacji na temat Tales of the Abyss znajdziecie w naszej Encyklopedii.