Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 września 2006

Koniec Khan: The Absolute Power

Elrond, 7 września 2006, 14:35

Przedstawiciele firmy iEntertainment Network, odpowiedzialnej za obsługę takich gier MMO jak Helbreath, Legend of Mir 3 czy Khan: The Absolute Power poinformowali na oficjalnej stronie ostatniej ze wspomnianych pozycji o zakończeniu żywota gry.

Opóźnienie premiery PS3 - komentarze sprzedawców, a także Neila Thompsona z Microsoftu

Jiker, 7 września 2006, 14:17

Wczorajsza informacja o opóźnieniu europejskiej premiery konsoli PLAYSTATION 3 była dla wszystkich wielkim zaskoczeniem. Swoje zdanie na ten temat wyraziło wiele osób związanych z branżą gier. Prezentujemy Wam kilka tego typu komentarzy.

Konkrety nt. Killzone dla PS3 dopiero po premierze Killzone: Liberation dla PSP

eLKaeR, 7 września 2006, 14:05

Pamiętacie jeszcze elektryzujący onegdaj wielu graczy zwiastun kolejnej części Killzone, szykowanej z myślą o PlayStation 3. Jeśli nie, to możecie go pobrać z FTP lub ewentualnie obejrzeć obrazki. Niemniej jednak ostatnimi czasy o sequelu słynnej gry z gatunku FPS było zupełnie cicho. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na wypowiedź Kyle'a Shubela dla magazynu Game Informer.

Tajemnicza strona Valve

Elrond, 7 września 2006, 13:35

Firma Valve otworzyła tajemniczą stronę internetową, najwyraźniej związaną z jednym ze swoich najnowszych, dość ciekawie prezentujących się projektów, Portal. Strona jest tajemnicza z tego powodu, iż nie prezentuje żadnej grafiki i wita nas znakiem zachęty rodem z tekstowych systemów operacyjnych.

Pierwsze dodatki do Saint's Row później, niż mogłoby się to wydawać
Pierwsze dodatki do Saint's Row później, niż mogłoby się to wydawać

Jiker, 7 września 2006, 13:24

Przedstawiciele firmy THQ zdementowali ostatnie plotki, które głosiły, iż 15 września dojdzie do opublikowania pierwszych dodatków (w postaci ubrań i tatuaży) do gry Saint’s Row. Oznajmili jednocześnie, że taki ruch jest planowany i być może w najbliższym czasie zostaną przedstawione jego szczegóły.

Nowe wieści o Destroy All Humans 2
Nowe wieści o Destroy All Humans 2

Metatron, 7 września 2006, 11:56

THQ, wydawca gry Destroy All Humans 2 ogłosił, że zatrudnił do ekipy podkładającej głosy pod bohaterów angielskiego aktora Anthony’ego Heada, którego mogliśmy zobaczyć między innymi w serialu Buffy: Postrach Wampirów, gdzie wcielił się w rolę Ruperta Gilesa.

Morderca pingów jednak działa!
Morderca pingów jednak działa!

Jiker, 7 września 2006, 11:56

Być może niektórzy nasi czytelnicy się zdziwią, ale okazało się, iż przedstawiona przez nas swego czasu karta Killer Network Interface Card, czyli, krótko mówiąc, pierwszy akcelerator sieciowy firmy Bigfoot Network, rzeczywiście działa. I, trzeba to przyznać, radzi sobie całkiem nieźle. Wykazały to testy przeprowadzone przez renomowany serwis IGN.com.

Co czeka nas w najnowszej odsłonie hokeja od 2K Sports?
Co czeka nas w najnowszej odsłonie hokeja od 2K Sports?

Elrond, 7 września 2006, 11:22

Są tacy fani wirtualnych gier sportowych, którzy na widok produktów sygnowanych logo Electronic Arts zaczynają zgrzytać zębami. Na szczęście dla wrogów Elektroników, istnieją firmy, które tworzą nie mniej udane (a czasami przewyższające gry EA) pozycje. Przykładowo dla miłośników hokeja na lodzie taką alternatywą jest 2K Sports, której przedstawiciele właśnie zdradzają co też czeka nas w NHL 2K7.

Wii ma jednak szansę na grę z cyklu Castlevania

eLKaeR, 7 września 2006, 11:11

Tylko krowa nie zmienia poglądów – głosi stare porzekadło. Zatem można okazać wyrozumiałość jednemu z pracowników korporacji Konami, odpowiedzialnemu za rozwijanie hitowej serii Castlevania. Człowiek ów nazywa się Koji Igarashi i jeszcze w połowie maja bieżącego roku twierdził, iż cykl ów nie pasuje do nadchodzącej konsoli Wii. Teraz jego punkt widzenia uległ zmianie.

Pies zje psa 27 października
Pies zje psa 27 października

Jiker, 7 września 2006, 10:46

Poznaliśmy wreszcie dokładną datę europejskiej premiery gry Canis Canem Edit, aka Bully (ewentualnie Pies je psa). Pozycja, wywołująca wzburzenie wśród niektórych mieszkańców naszego globu trafi na Stary Kontynent 27 października.

Mass Effect na początku 2007 roku
Mass Effect na początku 2007 roku

Metatron, 7 września 2006, 10:41

Mass Effect – nowa gra Bioware, mistrzów cRPG znanych choćby z takich tytułów jak Wrota Baldura, Neverwinter Nights oraz Star Wars: Knights of the Old Republic, trafi na półki sklepowe w pierwszym kwartale 2007 roku. Jest to wiadomość potwierdzona przez producenta.

Uwe Boll walczy na pięści ze swoimi krytykami
Uwe Boll walczy na pięści ze swoimi krytykami

Krystian Smoszna, 7 września 2006, 10:28

W połowie czerwca bieżącego roku informowaliśmy Was o wyzwaniu, jakie Uwe Boll rzucił pod adresem swoich najzagorzalszych krytyków. Niemiecki reżyser zaproponował internetowym przeciwnikom, aby spotkali się z nim na ringu bokserskim i załatwili sprawę po męsku. Pierwszy pojedynek na pięści odbył się przedwczoraj.

Opublikowano listę akcesoriów dla konsoli Wii

Jiker, 7 września 2006, 10:26

GameStop, jeden z największych growych sklepów internetowych, opublikował przed kilkunastoma godzinami listę akcesoriów przeznaczonych dla konsoli Nintendo Wii. Podane zostały również ich orientacyjne ceny.

Gran Turismo w wersji PSP żyje i żyć będzie

eLKaeR, 7 września 2006, 10:10

Niepewna przyszłość Gran Turismo na platformie PlayStation Portable wcale nie jest taka niepewna. Prosto z siedziby firmy Sony Computer Entertainment nadeszły bowiem świeże wieści, dotyczące niniejszego tematu. Mianowicie developerzy wcale nie odsunęli przedsięwzięcia w niebyt, jak mogłoby się wydawać po lekturze ostatnich doniesień.

Far Cry: Vengeance nabiera kształtów

eLKaeR, 7 września 2006, 09:44

Far Cry w wersji dla Wii to na razie dość tajemniczy temat. Korporacja Ubisoft Entertainment wprawdzie na pewno przygotowuje taką grę, ale dotychczas nie podawała żadnych dodatkowych informacji. Woal tajemnicy został jednak właśnie nieco odsłonięty przez developerów.

PeCetowcy dostaną kartę wspomagającą sztuczną inteligencję w grach

Krystian Smoszna, 7 września 2006, 09:41

Już wkrótce posiadacze PeCetów otrzymają nowy wynalazek. Po karcie wspomagającej fizykę (opartej o technologię PhysX) oraz killerze wysokich pingów firmy Bigfoot Technologies, przyszedł czas na kolejne urządzenie ułatwiające życie graczy, które tym razem zajmie się akceleracją sztucznej inteligencji.

Windows Vista w oczach prezesa Epic Games

Elrond, 7 września 2006, 09:37

Redaktorzy serwisu ComputerAndVideoGames mieli okazję przeprowadzenia wywiadu z szefem firmy Epic Games, Markiem Reinem, który podzielił się z nimi swoimi przemyśleniami na temat najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu, Windows Vista. W skrócie – jest dobrze, ale da się zauważyć kilka rys na powierzchni.

Forza Motorsport 2 zalicza opóźnienie
Forza Motorsport 2 zalicza opóźnienie

Krystian Smoszna, 7 września 2006, 09:10

Złe wieści dla wielbicieli gry Forza Motorsport, którzy niecierpliwie oczekują premiery jej następczyni. Jest już pewne, że druga odsłona cyklu wyścigów samochodowych nie ukaże się na rynku przed świętami Bożego Narodzenia.

Znamy daty wydania gry The Guild 2 w Europie
Znamy daty wydania gry The Guild 2 w Europie

Krystian Smoszna, 7 września 2006, 08:33

Znamy już plany firmy JoWood dotyczące publikacji gry The Guild 2 na Starym Kontynencie. Na oficjalnej stronie wydawcy pojawiły się zaktualizowane daty premiery programu w poszczególnych krajach Europy.