Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 września 2006

Myśli nieprzemyślane - Agencja morderców

Redakcja GRYOnline.pl, 1 września 2006, 18:10

Zapodaliśmy sobie trans na temat niemal równie podniecający, co piękne kobiety, a przy tym taki, na którym znamy się możne nawet lepiej: Dlaczego zabijamy?

Gorące filmy z Games Convention
Gorące filmy z Games Convention

Redakcja GRYOnline.pl, 1 września 2006, 16:30

Dzisiaj kończymy uaktualnianie strony poświęconej Games Convention. Kończymy stylowo, kolorowo i przede wszystkim filmowo, gdyż obok zebrania na niej razem wszystkich materiałów, jakie przywieźliśmy, i wszystkich tekstów, jakie sami wyprodukowaliśmy, opublikowaliśmy również nasze filmy, które nakręciliśmy w Lipsku.

15 września dniem ujawnienia szczegółów nt. europejskiej premiery Wii

Jiker, 1 września 2006, 14:26

Serwis internetowy GameIndustry.biz dowiedział się, że europejski oddział firmy Nintendo zorganizuje w dniu 15 września imprezę, na której ujawnione zostaną wszelkie szczegóły związane z konsolą Wii. Najprawdopodobniej chodzi tu głównie o datę premiery oraz cenę urządzenia.

Wielka Encyklopedia Gier 2006 w sprzedaży do końca września
Wielka Encyklopedia Gier 2006 w sprzedaży do końca września

Redakcja GRYOnline.pl, 1 września 2006, 14:14

Informujemy naszych czytelników, że tylko do końca września istnieje możliwości rejestrowania zakupionych egzemplarzy Wielkiej Encyklopedii Gier 2006, a tym samym skorzystania z możliwości aktywacji, dołączonego do tego produktu, miesięcznego abonamentu MayClub.

Popularność Xbox Live nie słabnie

Elrond, 1 września 2006, 12:59

Firma Microsoft po raz kolejny „chwali się” wysoką popularnością jaką praktycznie z dnia na dzień zdobywa usługa Xbox Live oraz wirtualny targ, Marketplace. Poniżej prezentujemy kilka liczb obrazujących jakim uznaniem cieszy się ona wśród posiadaczy konsol giganta z Redmond.

Edycja kolekcjonerska Gothic 3 nie tylko w Norwegii
Edycja kolekcjonerska Gothic 3 nie tylko w Norwegii

Krooliq, 1 września 2006, 12:35

Kilka dni temu poinformowaliśmy Was, że na łamach norweskiej strony koncernu Atari znalazła się wiadomość dotycząca kolekcjonerskiej wersji gry Gothic 3. Wówczas nie wiedzieliśmy, czy podobna edycja trafi także do innych europejskich krajów.

Specjalna wersja DS Lite dla fanów serii Winning Eleven
Specjalna wersja DS Lite dla fanów serii Winning Eleven

Vercetti, 1 września 2006, 11:45

Internetowy sklep Play-Asia.com poinformował, że już wkrótce rozpocznie przyjmowanie zamówień na specjalną wersję konsoli Nintendo Dual Screen. Pre-order dotyczyć będzie nie byle czego, bo czarnej edycji DS Lite’a z autografami twórców serii Winning Eleven, znanej w Europie jako Pro Evolution Soccer.

Ridge Racer 7 – znamy kolejne szczegóły
Ridge Racer 7 – znamy kolejne szczegóły

Vercetti, 1 września 2006, 11:17

W najnowszym numerze japońskiego magazynu Famitsu znalazło się kilka interesujących informacji na temat nowej ścigałki ze stajni Namco Bandai – gry Ridge Racer 7, przeznaczonej wyłącznie na PLAYSTATION 3. Popatrzmy, czego można spodziewać się od dzieła, które zostanie zaprezentowane na nadchodzących targach Tokyo Game Show.

Atomowy Książę – (re)aktywacja?

Elrond, 1 września 2006, 11:12

Wczorajsza informacja na temat odejścia ze studia 3D Realms programistów stanowiących trzon zespołu pracującego nad Duke Nukem Forever, wywołała sporą burzę na forum serwisu Shacknews, który jako jeden z pierwszych zamieścił te rewelacje. Nic więc dziwnego, iż spowodowało to reakcję ze strony przedstawicieli twórców Atomowego Księcia, aczkolwiek w dość dziwnej formie.

Dark Messiah of Might and Magic będzie dystrybuowany również przez Steam
Dark Messiah of Might and Magic będzie dystrybuowany również przez Steam

Krystian Smoszna, 1 września 2006, 11:04

Oferta gier dostępnych za pośrednictwem systemu elektronicznej dystrybucji Steam zostanie poszerzona o grę Dark Messiah of Might and Magic – poinformowała wczoraj firma Valve Corporation.

Premiera zestawu EA Replay dopiero w listopadzie
Premiera zestawu EA Replay dopiero w listopadzie

Krystian Smoszna, 1 września 2006, 10:32

W połowie ubiegłego miesiąca ujawniliśmy nowy produkt koncernu Electronic Arts, który przeznaczony będzie na konsolę PlayStation Portable (PSP). Mowa oczywiście o grze EA Replay, będącej de facto zestawem klasycznych tytułów, święcących największe tryumfy kilkanaście lat temu.

Madden NFL 07 odnosi wielki sukces
Madden NFL 07 odnosi wielki sukces

Vercetti, 1 września 2006, 10:29

Choć nam, Europejczykom, football amerykański wydaje się sportem co najmniej egzotycznym, nie możemy zaprzeczyć, że jest to dyscyplina, która w USA cieszy się gigantyczną popularnością. Dowodem na to są wyniki sprzedaży najnowszego dziecka EA Sports, gry Madden NFL 07.

Ujawniono datę premiery kamery i GPS do PSP
Ujawniono datę premiery kamery i GPS do PSP

Metatron, 1 września 2006, 10:27

Sony opublikowało daty premiery dwóch dodatków do PSP: kamery oraz GPS. Jak na razie wiemy tylko, kiedy wspomniane akcesoria pojawią się na japońskich półkach, na informacje o premierze w innych rejonach świata trzeba jeszcze poczekać.

10 na 10 dla NDS - wyniki sprzedaży gier w Japonii

Metatron, 1 września 2006, 10:19

Dominacja konsoli DS w Japonii zdaje się nie mieć końca. Już od bardzo dawna większą część zestawień bestsellerów zajmują tytuły na nią właśnie. W tygodniu pomiędzy 21 a 27 sierpnia przenośna konsolka Nintendo całkowicie opanowała listę hitów. Dziesięć na dziesięć pozycji zostało obstawionych przez gry na DS. Największym sukces odniósł remake gry Final Fantasy III, który pojawił się na japońskim rynku 24 sierpnia.

Zostań królem sieci multikin w Cinema Empire
Zostań królem sieci multikin w Cinema Empire

Elrond, 1 września 2006, 10:03

Firma Comport Interactive, która odpowiedzialna jest za wprowadzenie na rynek m.in. Ground Zero: Genesis of a New World, zapowiedziała kolejny tytuł wzbogacający jej portfolio. Mowa o grze Cinema Empire, która pozwoli nam na zaistnienie w branży „kinowej”.

Ubisoft potwierdza - Assassin's Creed również w wersji na Xbox 360
Ubisoft potwierdza - Assassin's Creed również w wersji na Xbox 360

Krystian Smoszna, 1 września 2006, 09:57

Ostatnio sporo miejsca poświęcamy w naszym serwisie informacyjnym grze Assassin’s Creed. Nie bez przyczyny. Wczoraj informowaliśmy Was o przeniesieniu programu firmy Ubisoft na PC, dziś mamy dla Was kolejną rewelacyjną wiadomość – powstanie konwersja na konsolę Xbox 360.

Demo Far Cry Instincts Predator dostępne na Xbox Live Marketplace
Demo Far Cry Instincts Predator dostępne na Xbox Live Marketplace

Metatron, 1 września 2006, 09:49

Posiadacze X360 mogą, za pośrednictwem Xbox Live Marketplace, ściągnąć sobie demo gry FPS Far Cry Instincts Predator. Zazwyczaj demo wychodzi po to, by promować produkt, mający być wydany, albo dopiero wchodzący na półki sklepowe. Tym razem mamy do czynienia z istnym kuriozum: demo promujące grę wyszło w niemal pół roku po jej premierze.

TimeShift zalicza opóźnienie
TimeShift zalicza opóźnienie

Krystian Smoszna, 1 września 2006, 09:14

Jest już pewne, że nie zobaczymy gry TimeShift na rynku w tym roku. Koncern Vivendi Games podjął wczoraj decyzję o opóźnieniu premiery programu.

Just Cause zadebiutuje w czwartym tygodniu września
Just Cause zadebiutuje w czwartym tygodniu września

Krystian Smoszna, 1 września 2006, 08:36

Znamy już oficjalną datę premiery gry Just Cause, debiutanckiego produktu szwedzkiej firmy Avalanche Studios. Zgodnie z wczorajszym oświadczeniem koncernu Eidos Interactive, który odpowiada za wydanie wymienionego wyżej programu, trafi on na rynek we wrześniu bieżącego roku.

Fall of Liberty - nowy wojenny FPS zapowiedziany
Fall of Liberty - nowy wojenny FPS zapowiedziany

Metatron, 1 września 2006, 08:18

Codemasters zapowiedziało wydanie gry pod roboczym tytułem: Fall of Liberty. Będzie to przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby strzelanina, w dużej mierze oparta na realiach II wojny światowej. Tym razem jednak autorzy postanowili nadać wydarzeniom nieco inny, niż rzeczywisty przebieg.

Disgea w wersji na PSP - szczegóły

Elrond, 1 września 2006, 07:36

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiciele japońskiego dewelopera Nippon Ichi Software, uraczyli nas szerszymi informacjami na temat PSPowej wersji gry Disgaea, znanej z konsoli PS2.