Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Oni Games Press Release" 1 września 2006, 10:51

Specnaz od jutra w sprzedaży

Onigames z wielką przyjemnością informuje, że już 2 września na rynku pojawi się najnowszy taktyczny FPS zatytułowany „SPECNAZ”!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Specnaz od jutra w sprzedaży - ilustracja #1Onigames z wielką przyjemnością informuje, że już 2 września na rynku pojawi się najnowszy taktyczny FPS zatytułowany „SPECNAZ”! Rosyjskie siły specjalne wkraczają do akcji!

Specnaz od jutra w sprzedaży - ilustracja #2Krótko po rozpadzie Związku Radzieckiego uruchomiony zostaje tajny program "Stalowa Pięść" mający na celu usunięcie z sieci baz arsenału nuklearnego i jego bezpieczny transport do Rosji. Jedna z takich "paczek" zostaje umieszczona na pokładzie samolotu transportowego IŁ-76, który znika w tajemniczych okolicznościach! Trop wiedzie do Iranu, gdzie natychmiast wyrusza grupa doskonale wyszkolonych komandosów Specnazu ...

Specnaz od jutra w sprzedaży - ilustracja #3Czeka Cię ponad 30 misji w pięciu kampaniach – na terenie Iranu, Jemenu, Afganistanu, Uzbekistanu i Birmy. Podejmuj działania taktyczne i bojowe za dnia i w nocy, na pustyni, w dżungli i wśród wielkomiejskich bloków. Korzystaj z nowoczesnej broni i sprzętu szpiegowskiego. Odzyskaj ładunek nuklearny, zanim wpadnie w niepowołane ręce!

Cechy:

  • Doborowe rosyjskie siły specjalne w akcji
  • Pięć ekscytujących kampanii, m.in. Afganistan i Uzbekistan
  • Świetna grafika, realistyczne uzbrojenie, szybkie tempo akcji
  • Wielki hit w zachodniej Europie - sequel już w drodze!

Specnaz od jutra w sprzedaży - ilustracja #4“SPECNAZ” w sprzedaży już od 2 września na dwóch płytach CD za jedyne 19,99 PLN w kioskach oraz salonach prasowych na terenie całego kraju!