Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka SPECNAZ: Project Wolf (PC)

SPECNAZ: Project Wolf PC

SPECNAZ: Project Wolf to taktyczna gra akcji przygotowana przez ekipę studia BYTE Software. Gracze wcielają się w członka tytułowej, elitarnej jednostki rosyjskiej armii i ruszają tropem transportu głowic nuklearnych, który zaginął w trakcie likwidacji jednej z baz wojskowych.

Akcji | FPP | współczesne konflikty | taktyczne

PC Windows
Okładka SPECNAZ: Project Wolf (PC)

producent: BYTE Software

wydawca: GMX Media

wydawca PL: OniGames

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18sierpnia2006

2września2006

pudełko PL

SPECNAZ: Project Wolf to taktyczna gra akcji stworzona przez słowacki zespół BYTE Software. W odróżnieniu od wielu podobnych produkcji, w których wcielamy się w rolę żołnierza należącego do elitarnych jednostek armii państw zachodnich, tu stajemy się członkiem Specnaz’u (SPECIALNOGO NAZNACENIYA), sił specjalnych naszych wschodnich sąsiadów – Rosji. Akcja gry umiejscowiona została w okresie po rozpadzie Związku Radzieckiego. Trwa proces likwidacji baz wojskowych porozrzucanych po całym Świecie i rozpoczyna się wycofywanie jednostek. Niestety jeden z wysoce niebezpiecznych transportów (zawierający głowice nuklearne) nie dociera do miejsca przeznaczenia i ginie po drodze. Tutaj wkraczają siły specjalne.

Na graczy czeka około 80 misji o różnych celach (zwiad, odbicie zakładników, całkowita eliminacja wrogów, itp.) umiejscowionych w bardzo niebezpiecznych miejscach Kuli Ziemskiej, m.in. Iranie, Afganistanie, Jemenie czy Uzbekistanie. W naszych rękach znajduje się spory arsenał broni, m.in.: AK-74M + GP-25, AN-94, SVDS, SVN-98, VSK-94; granaty: RGD-5, RGD-5 Delayed; materiały wybuchowe: RPG-18, Semtex. SPECNAZ: Project Wolf wykorzystuje engine graficzny o nazwie Amoeba, mający za zadanie jak najwierniejsze odzwierciedlenie rzeczywistych warunków w jakich operują rosyjscy żołnierze. Pozwala na rozgrywkę jedno i wieloosobową w trybach: Deathmatch, Squadmatch, Specnaz vs. Delta, Capture the Nuke, Atomic Countdown, The Reconnaissance.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 6,7 / 10 na podstawie 354 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.2 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Gry podobne do SPECNAZ: Project Wolf

Klasyfikacja PEGI SPECNAZ: Project Wolf

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe SPECNAZ: Project Wolf

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 1
  • 5GHz
  • 512MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D
SPECNAZ: Project Wolf - zapowiedź
SPECNAZ: Project Wolf - zapowiedź

Przed premierą 5 stycznia 2005, 09:22

W SPECNAZ: Project Wolf spotkamy także ponad 20 rodzajów typowej broni, a wśród nich broń maszynową, karabiny snajperskie, pistolety, ładunki wybuchowe i noże. Jest to autentyczne uzbrojenie oddziałów naszych wschodnich sąsiadów (np.: SVD Dragunov, VSS Vintorez, Steckin), Delta Force (m.in. M4, Glock 18C) oraz terrorystów (AK-47, RPG-7). Do naszej dyspozycji zostaną oddane także środki transportu – lądowe i powietrzne. Póki co, potwierdzono jednak wyłącznie radziecki samochód terenowy UAZ. Ciekawie zapowiada się również rozgrywka dla wielu graczy, w trakcie której będziemy mieli, oprócz standardowych trybów, możliwość toczenia walk pomiędzy SPECNAZ-em a Delta Force.