Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 września 2006

Nagrody Best of TGS rozdane

Metatron, 24 września 2006, 20:38

Organizatorzy Tokyo Game Show przyznali nagrody poszczególnym grom zaprezentowanym podczas targów. Nikogo chyba nie zdziwi, że najwięcej wyróżnień otrzymały produkty Sony. W końcu zwyczajowo już japońskie targi zdominowane są przez tego producenta.

GPS w Metal Gear Solid: Portable Ops - nowe wiadomości
GPS w Metal Gear Solid: Portable Ops - nowe wiadomości

Metatron, 24 września 2006, 20:30

Pisząc o planowanym wydaniu modułu GPS do przenośnej konsoli PSP, podaliśmy informację o wykorzystaniu go między innymi w grze Metal Gear Solid: Portale Ops. Na Tokyo Game Show dowiedzieliśmy się, jak to będzie wyglądało.

Kieszonkowa gra spod znaku Final Fantasy VII nie pojawi się w bieżącym roku
Kieszonkowa gra spod znaku Final Fantasy VII nie pojawi się w bieżącym roku

eLKaeR, 24 września 2006, 14:44

Niestety tegoroczne targi Tokyo Game Show nie przyniosły gry Crisis Core: Final Fantasy VII w wersji interaktywnej. W stolicy Japonii pokazano jedynie przygotowane wcześniej sekwencje video, ukazujące tę dobrze zapowiadającą się hybrydę akcji i elementów gatunku cRPG dla konsoli PlayStation Portable. Przy okazji prezentacji ujawniono, iż nie zobaczymy tej gry na sklepowych półkach w roku bieżącym.

Ekonomia w Counter-Strike: Source
Ekonomia w Counter-Strike: Source

Metatron, 24 września 2006, 14:14

Ekipa Valve, odpowiedzialna za bardzo popularną strzelaninę online Counter-Strike: Source, postanowiła wprowadzić nieco ekonomii do rozgrywki. Począwszy od jedenastego października, ceny broni i wyposażenia będą zmieniały się w cotygodniowych odstępach w zależności od zapotrzebowania graczy. Jeżeli wiele osób kupi dany rodzaj broni, jego cena wzrośnie, a reszta uzbrojenia stanieje.

Mody w Unreal Tournament 2007 na PS3
Mody w Unreal Tournament 2007 na PS3

Metatron, 24 września 2006, 13:05

Gra Unreal Tournament 2007 na PS3 będzie umożliwiała fanom korzystanie z własnych modów. Gracze dostaną w swoje ręce narzędzia developerskie, które pozwolą im nie tylko na drobne zmiany pokroju dodawania nowych postaci, lecz także na niemal całkowite przekształcenie gry i przystosowanie jej do swoich potrzeb.

Wiosna 2007 z Shining Force EXA
Wiosna 2007 z Shining Force EXA

eLKaeR, 24 września 2006, 11:44

O nadchodzącej grze z gatunku jRPG, zatytułowanej Shining Force EXA, wiedzieliśmy już w połowie lipca bieżącego roku. Jednakże dopiero teraz korporacja Sega ujawniła szczegółowe informacje na niniejszy temat, pokazując zarazem pierwsze screenshoty. Komercyjny debiut niniejszego produktu nastąpi w marcu 2007 roku – przewidziano jedynie wersję dla PlayStation 2.

Developing Battlefield 2142 ukończony
Developing Battlefield 2142 ukończony

eLKaeR, 24 września 2006, 11:32

Entuzjaści konsol nowej generacji (konkretnie PlayStation 3 i Xbox 360) poczekają jeszcze przez około rok na Battlefield: Bad Company. Tymczasem posiadacze PeCetów są już coraz bliżej rynkowego debiutu innej pozycji z popularnej serii taktycznych gier akcji ze stajni Digital Illusions, czyli Battlefield 2142.