Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 września 2006

Poradnik: Frater

Redakcja GRYOnline.pl, 26 września 2006, 19:27

W poradniku zawarłem kompletny opis przejścia wraz z dokładnym omówieniem przeciwników. W niemalże każdym rozdziale jest czytelna mapka, która pomoże Wam, drodzy gracze, przedostać się z jednego krańca lokacji na drugi.

Virtua Tennis w wersji przeznaczonej na PS3 zostanie pozbawiony jakichkolwiek opcji sieciowych

Jiker, 26 września 2006, 16:03

Wczorajsza informacja o braku trybu rozgrywki sieciowej w grze Virtua Tennis 3 w wersji na PLAYSTATION 3 doczekała się właśnie potwierdzenia ze strony przedstawiciela europejskiego oddziału tejże firmy.

Autor Killer 7 pracuje nad grą przeznaczoną na Wii

Jiker, 26 września 2006, 15:30

Goichi Suda, autor oryginalnej pozycji o tytule Killer 7, pracuje aktualnie nad kolejną produkcją. Platformą docelową, na którą trafi gra Heroes, jest najnowsza stacjonarna konsola firmy Nintendo, Wii.

Square Enix będzie wspierać PlayStation 3, ale nie za bardzo

Metatron, 26 września 2006, 15:19

Square Enix, japoński wydawca znany przede wszystkim z niezwykle popularnej serii Final Fantasy, będzie wspierać nową konsolę Sony, jednak nie w takim stopniu, jak miało to miejsce w przypadku PS2.

PS3 bez blokady regionalnej

Jiker, 26 września 2006, 14:37

Serwis internetowy Eurogamer donosi, że konsola PLAYSTATION 3 będzie najprawdopodobniej pozbawiona blokady regionalnej. Wspomnieli o tym, choć nie dosłownie, Paul Harrison oraz Ken Kutaragi.

Antologia American Conquest
Antologia American Conquest

eLKaeR, 26 września 2006, 13:55

Wśród strategii czasu rzeczywistego ostatnich trzech lat wyróżniają się produkty spod znaku American Conquest. Traktują one o nowożytnej historii Ameryki – począwszy od podbojów kolonialnych, a skończywszy na Wojnie Secesyjnej z XIX wieku. Już wkrótce trzy dzieła developerów z GSC Game World dostępne będą w ramach jednego zestawu.

Nie będzie kłopotów z wyświetlaniem napisów w Gears of War
Nie będzie kłopotów z wyświetlaniem napisów w Gears of War

Metatron, 26 września 2006, 13:10

Gears of War jest obecnie najbardziej wyczekiwaną grą przez posiadaczy X360. Firma Epic Games, pamiętając problemy z czytelnością tekstu na zwykłych telewizorach (nie HD) jakie napotkała produkcja Capcomu: Dead Rising, przetestowała swoje powstające dzieło właśnie pod tym kątem. Gracze, którzy jeszcze nie zdążyli wyposażyć się w nowsze telewizory, mogą odetchnąć z ulgą.

Ile będą kosztować japońskie i amerykańskie wersje gier na PS3?

Jiker, 26 września 2006, 12:58

Cena gier powstających na konsolę PLAYSTATION 3 od dawna jest jednym z najbardziej absorbujących tematów. Co i rusz pojawiają się rewelacje, które następnie są dementowane lub zastępowane przez bardziej uspokajające wiadomości. W tym momencie chcielibyśmy Wam przedstawić kolejne dwie.

Ruszyły otwarte beta testy gry Thread Space: Hyperbol
Ruszyły otwarte beta testy gry Thread Space: Hyperbol

Metatron, 26 września 2006, 12:56

Ruszyły otwarte beta testy zapowiadającej się bardzo ciekawie, stworzonej przez Iocaine Studios kosmicznej strzelaniny z elementami taktycznymi: Thread Space: Hyperbol.

38 Gbitów na sekundę - Xbox Live bije rekordy popularności

Metatron, 26 września 2006, 12:45

Wprowadzenie przez Microsoft usługi Xbox Live było postrzegane przez wielu jako zupełnie niepotrzebne i bezsensowne. Wszak konsola powinna pozostać konsolą, a rozgrywka online to domena komputerów. Szybko okazało się, w jak wielkim błędzie byli. Po premierze X360 i rozbudowaniu funkcjonalności sieć XBL bije rekordy popularności.

Front Mission dla Nintendo DS ma już nazwę

eLKaeR, 26 września 2006, 12:23

Po zaledwie pięciu dniach wracamy do sprawy gry z cyklu Front Mission, przeznaczonej dla kieszonkowej konsoli Nintendo DS. Korporacja Square Enix udostępniła bowiem garść świeżych danych, dotyczących nadchodzącego produktu, więc chcielibyśmy przekazać te informacje Szanownym Czytelnikom. Przede wszystkim ujawniono tytuł szykowanej gry, czyli Front Mission the First.

Resident Evil 5 wyłącznie dla konsoli Xbox 360?
Resident Evil 5 wyłącznie dla konsoli Xbox 360?

Krystian Smoszna, 26 września 2006, 11:31

Mimo, że oficjalnie piąta odsłona cyklu Resident Evil przygotowywana jest równocześnie z myślą o konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, w sieci aż huczy od plotek o rzekomej ekskluzywności tego tytułu, którą podobno miał sobie zagwarantować koncern Microsoft.

Udostępnienie starszych gier firmy SEGA posiadaczom PS3 nie jest jeszcze do końca pewne

Jiker, 26 września 2006, 11:08

SEGA zdementowała informacje podane kilka dni temu przez Kena Kutaragiego, prezesa Sony Computer Entertainment, odnośnie możliwości udostępnienia za pośrednictwem sieciowej usługi PS3 gier wydanych pierwotnie na swoje starsze konsole.

Rockstar Games zapowiada L.A. Noire

eLKaeR, 26 września 2006, 10:55

Serię The Getaway od początku jej istnienia porównywano do sagi Grand Theft Auto. Jeden z autorów tej pierwszej odszedł z Sony Computer Entertainment i założył własne studio o nazwie Team Bondi, które szykuje teraz grę akcji na zlecenie Rockstar Games (bastion twórców GTA). Nadchodząca pozycja nosi tytuł L.A. Noire i powstaje na pewno z myślą o PS3 – być może pod uwagę brane są też inne platformy.

Hideo Kojima pracuje nad nową pozycją dla konsoli Nintendo DS

Jiker, 26 września 2006, 10:33

Hideo Kojima, główny producent serii Metal Gear Solid, ujawnił w trakcie zakończonych dwa dni temu targów Tokyo Game Show, iż jego zespół pracuje aktualnie nad niekonwencjonalną pozycją na konsolę Nintendo DS. Wcielimy się w niej w maklera giełdowego.

EMPiK - Top Lista nr 38 (26/09/06)

Krooliq, 26 września 2006, 10:04

Kolejny tydzień w EMPiKach zakończony, a zatem czas na zestawienie najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstało ono w oparciu o dane zebrane w okresie od 18.09.2006 do 24.09.2006 w 78 salonach tej sieci.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (26/09/06)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (26/09/06)

Krystian Smoszna, 26 września 2006, 09:57

Aż trzy nowości zadebiutowały w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, w tygodniu zakończonym 23 września. Mimo to, programom tym nie udało się pobić drugiej odsłony cyklu LEGO Star Wars, która wciąż znajduje się na czele rankingu.

Trzeci dodatek do gry Zoo Tycoon 2 w
Trzeci dodatek do gry Zoo Tycoon 2 w "złocie"

Krystian Smoszna, 26 września 2006, 09:42

Już za niespełna trzy tygodnie na amerykańskim rynku pojawi się kolejne rozszerzenie gry Zoo Tycoon 2. Produkt, który nosi tytuł Marine Mania, osiągnął już „złoty” status i powędrował do tłoczni.

Tenisowe zmagania w grze Top Spin 2 również w wersji dla komputerów PC
Tenisowe zmagania w grze Top Spin 2 również w wersji dla komputerów PC

eLKaeR, 26 września 2006, 09:23

Virtua Tennis 3 będzie w 2007 roku znakomitą propozycją dla entuzjastów tenisa ziemnego, posiadających PC lub konsolę (PS3, X360 albo PSP). Na razie jednak fani odbijania jaskrawej piłki za pomocą rakiety mają do dyspozycji Top Spin 2 spod znaku 2K Sports. Gra owa dostępna jest wyłącznie na platformie Xbox 360, Game Boy Advance i Nintendo DS, ale w przyszłości ten stan rzeczy ulegnie zmianie.

Trzy gry spod znaku Mega Man Star Force zmierzają ku konsoli Nintendo DS
Trzy gry spod znaku Mega Man Star Force zmierzają ku konsoli Nintendo DS

eLKaeR, 26 września 2006, 08:55

Konsola Game Boy Advance ma bardzo udaną serię Mega Man Battle Network. Z kolei Nintendo DS dostanie, zgodnie z czerwcowymi doniesieniami, grę o podobnej stylistyce. Teraz wszystko stało się jasne, ponieważ korporacja Capcom oficjalnie zapowiedziała pozycję o nazwie Mega Man Star Force, stanowiącą pierwszą część z przyszłego cyklu. Rynkowa premiera gotowego produktu nastąpi jesienią 2007 roku.

Znakomita sprzedaż gry Company of Heroes: Kompania Braci w Stanach Zjednoczonych
Znakomita sprzedaż gry Company of Heroes: Kompania Braci w Stanach Zjednoczonych

Krystian Smoszna, 26 września 2006, 08:48

Produkt firmy Relic Entertainment o nazwie Company of Heroes: Kompania Braci zadebiutował w Stanach Zjednoczonych przed dwoma tygodniami i już w kilka dni po premierze wspiął się na szczyt amerykańskiego rankingu bestsellerów (mowa oczywiście o grach na PC).

Pierwszy odcinek nowych przygód Sama i Maksa jest już gotowy
Pierwszy odcinek nowych przygód Sama i Maksa jest już gotowy

Krystian Smoszna, 26 września 2006, 08:00

Niewiele ponad dwa tygodnie dzielą nas od premiery pierwszego epizodu nowych przygód Sama i Maksa. Gra osiągnęła już „złoty” status, a to oznacza, że studio Telltale Games zakończyło już wszystkie prace nad programem.