Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 września 2006, 19:27

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Frater

W poradniku zawarłem kompletny opis przejścia wraz z dokładnym omówieniem przeciwników. W niemalże każdym rozdziale jest czytelna mapka, która pomoże Wam, drodzy gracze, przedostać się z jednego krańca lokacji na drugi.

„W poradniku zawarłem kompletny opis przejścia wraz z dokładnym omówieniem przeciwników. W niemalże każdym rozdziale jest czytelna mapka, która pomoże Wam, drodzy gracze, przedostać się z jednego krańca lokacji na drugi. Frater to gra bardzo długa. Nie jest zanadto skomplikowana, jednak kilka elementów znacząco odbiega od tego, co mogliście zobaczyć w innych hack’n slashach. Przede wszystkim nieco inaczej wygląda rozwój postaci – na ten temat przeczytacie w dziale „Bohaterowie”. Zamiast tworzyć dziesiątki rozdziałów, starałem się przekazać jak najwięcej informacji w „Pomocnych uwagach”. W tym poradniku znajdziecie ich naprawdę wiele. [...]

Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do lektury poradnika i życzyć wytrwałości w pokonywaniu setek bezmózgich przeciwników. ;) ” - „SirGoldi”

Frater - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Frater w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.