Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 września 2006

Vice City Stories później niż zapowiadano
Vice City Stories później niż zapowiadano

Elrond, 9 września 2006, 16:22

Mimo, iż w lipcu przedstawiciele Rockstar Games zapewniali o planowej premierze Grand Theft Auto: Vice City Stories, a końcówka trailera wyraźnie wskazywała na wydanie jej w październiku, gra zalicza opóźnienie. Niestety, zamiast 20 października, GTA: Vice City Stories zadebiutuje na rynku dopiero 3 listopada.

Darmowy dodatek do X3 Reunion
Darmowy dodatek do X3 Reunion

Elrond, 9 września 2006, 14:42

Deweloperzy skupieni pod szyldem Egosoft, odpowiedzialni za stworzenie kosmicznego symulatora X3 Reunion, zapowiedzieli, iż w ostatnim kwartale tego roku możemy spodziewać się darmowego dodatku do wspomnianej gry, zatytułowanego X3: 2.0 Bala Gi Research Missions.

Otwarte beta testy Battlefield 2142 - ciąg dalszy

Elrond, 9 września 2006, 13:15

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, deweloperzy najnowszej odsłony serii Battlefield, postanowili poddać ją drobiazgowym testom z udziałem graczy. Wczoraj poszerzono beta testy Battlefield 2142 - udział w nich wziąć może dodatkowo 10,000 użytkowników, którzy do 12 września postarają się wyłowić jak najwięcej błędów podczas rozgrywki.

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent w wersji Wii - pierwsze informacje i screenshoty

eLKaeR, 9 września 2006, 12:55

Nie tylko Red Steel, Rayman Raving Rabbits i Far Cry: Vengeance szykuje korporacja Ubisoft Entertainment dla przyszłych posiadaczy Wii. Właśnie ujawniono bowiem pierwsze informacje, dotyczące gry Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent w wersji dla rewolucyjnej platformy spod znaku Nintendo. Nowe przygody Sama Fishera mają zaliczać się do grona tzw. tytułów startowych wspomnianej konsoli.

Data rynkowej premiery i sugerowana cena detaliczna Wii, czyli MCV kontra Nintendo

eLKaeR, 9 września 2006, 10:32

Brytyjski serwis MCV wielokrotnie w przeszłości ujawniał nieoficjalne informacje z dziedziny elektronicznej rozrywki, które potem znajdowały pokrycie w rzeczywistości. Teraz jego redaktorzy donoszą, że znają już sugerowaną cenę detaliczną i termin komercyjnej premiery stacjonarnej konsoli Wii.

Po LEGO Gwiezdnych Wojnach czas na LEGO Batmana

eLKaeR, 9 września 2006, 10:10

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy trafi do sklepów w Stanach Zjednoczonych i Europie już po bieżącym weekendzie. Produkt jest skazany na bycie bestsellerem - jego twórcy doskonale o tym wiedzą i właśnie dlatego zamierzają przygotować kolejną grę, przedstawiającą świat, zbudowany z duńskich klocków. Właśnie dowiedzieliśmy się, jakim konkretnie projektem zajmują się już developerzy.