Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 września 2006

MMOcRPG-owa wersja Władcy Pierścieni w fazie beta
MMOcRPG-owa wersja Władcy Pierścieni w fazie beta

eLKaeR, 10 września 2006, 15:44

Władca Pierścieni jako MMOcRPG – ten temat elektryzuje wielu pecetowych graczy. Czekają oni więc niecierpliwie na debiut The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar. Wybrani entuzjaści wezmą udział w ostatnich fazach przedpremierowych testów. Właśnie wystartowały próby z wersją beta.

Microsoft blokuje prace nad modem do Command & Conquer Generals: Zero Hour
Microsoft blokuje prace nad modem do Command & Conquer Generals: Zero Hour

Elrond, 10 września 2006, 15:22

Niestety, fani gry strategicznej Command & Conquer Generals: Zero Hour nie doczekają się fanowskiego moda do wspomnianego produkt, zatytułowanego Halogen. Grupa pracująca nad nim, Slipstream Productions, poinformowała o zaprzestaniu prac nad projektem. Powód? "Ostrzegawcze" pismo od prawników Microsoftu.

Kolejne rozszerzenie Bet of Soldier w październiku
Kolejne rozszerzenie Bet of Soldier w październiku

Elrond, 10 września 2006, 14:43

Studio Kylotonn, odpowiedzialne m.in. za grę Bet on Soldier: Krwawy Sport, niezrażone dość chłodnym przyjęciem jej przez graczy, kontynuuje poszerzanie stworzonego przez siebie uniwersum. Przedstawiciele firmy Frogster Interactive, która przejęła prawa do wydawania wspomnianej pozycji, poinformowali, iż pod koniec października na rynku ukaże się kolejne rozszerzenie gry.

Produkcja Wii rozpoczęta?

Elrond, 10 września 2006, 14:15

Wygląda na to, iż najbardziej niedoceniana z trójcy konsol nowej generacji, Wii, jako jedyna nie zaliczy problemów ze swoją premierą, która przewidziana jest na ostatni kwartał tego roku. Mimo, iż korporacja Nintendo nie poinformowała jeszcze oficjalnie o rozpoczęciu produkcji swojego najnowszego dziecka, to przedstawiciel firmy potwierdził, iż IBM zaczął dostarczać pierwsze partie procesorów.

Peugeot organizuje konkurs na auto koncepcyjne, mające pojawić się w Project Gotham Racing 4

eLKaeR, 10 września 2006, 10:55

Dwie części serii Project Gotham Racing zadedykowano konsoli Xbox pierwszej generacji. Natomiast konsola Xbox 360 jak na razie doczekała się jednej odsłony tego bestsellerowego cyklu wyścigów samochodowych. Ów stan rzeczy nie potrwa jednak zbyt długo, ponieważ ludzie z Bizarre Creations intensywnie pracują nad czwartą częścią niniejszej serii.

Gears of War dla kolekcjonerów
Gears of War dla kolekcjonerów

eLKaeR, 10 września 2006, 08:32

Na pokaz możliwości Unreal Engine 3.0 w grze Gears of War czekają zapewne nie tylko entuzjaści wirtualnych strzelanin taktycznych, prezentowanych z perspektywy trzeciej osoby. Hitowo zapowiadające się dzieło Epic Games trafi do posiadaczy konsol Xbox 360 już w listopadzie bieżącego roku. Twórcy poinformowali właśnie, że na rynku pojawią się dwie wersje produktu.