Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2006, 14:43

autor: Elrond

Kolejne rozszerzenie Bet of Soldier w październiku

Studio Kylotonn, odpowiedzialne m.in. za grę Bet on Soldier: Krwawy Sport, niezrażone dość chłodnym przyjęciem jej przez graczy, kontynuuje poszerzanie stworzonego przez siebie uniwersum. Przedstawiciele firmy Frogster Interactive, która przejęła prawa do wydawania wspomnianej pozycji, poinformowali, iż pod koniec października na rynku ukaże się kolejne rozszerzenie gry.

Studio Kylotonn, odpowiedzialne m.in. za grę Bet on Soldier: Krwawy Sport, niezrażone dość chłodnym przyjęciem jej przez graczy, kontynuuje poszerzanie stworzonego przez siebie uniwersum. Przedstawiciele firmy Frogster Interactive, która przejęła prawa do wydawania wspomnianej pozycji, poinformowali, iż pod koniec października na rynku ukaże się kolejne rozszerzenie gry, Bet on Soldier: Black-out Saigon.

Kolejne rozszerzenie Bet of Soldier w październiku - ilustracja #1

Samodzielny dodatek oferować będzie cztery obszerne misje, w których wcielimy się w postać najemnika Slope Shaiminga walczącego z potężnym syndykatem. Ty razem akcja przeniesie nas do mrocznego półświatka tytułowego Sajgonu, gdzie zdanie tylko na własne siły i niewielkich oddziałów skupionych pod szyldem Resistance, spróbujemy zaprowadzić porządek.

Kolejne rozszerzenie Bet of Soldier w październiku - ilustracja #2
Kolejne rozszerzenie Bet of Soldier w październiku - ilustracja #3